Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Skandal w "Tańcu z Gwiazdami"? Jurorka spotyka się, ze swoim były mężem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.03.2024 19:54

Skandal w "Tańcu z Gwiazdami"? Jurorka spotyka się, ze swoim były mężem

”Taniec z Gwiazdami”
Fot. KAPiF / Facebook @Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

O głośnym rozstaniu jurorki ”Tańca z Gwiazdami” z byłym mężem kilkanaście lat temu rozpisywała się kolorowa prasa. Temat nieoczekiwanie powrócił, ponieważ ponownie zamężna Iwona Pavlović zdradziła, że wciąż spotyka się z dawnym ukochanym. Czy udało im się rozejść w zgodzie i jak teraz wyglądają ich relacje? Celebrytka nie pozostawiła co do tego żadnych wątpliwości.

Głośne rozstanie Iwony Pavlović

Choć aktualnie Iwona Pavlović surowo ocenia uczestników ”Tańca z Gwiazdami”, w 2008 roku to ona została poddana krytyce. Gdy zaczynała swoją przygodę z tanecznym show, zbiegło się to w czasie z poważnymi zmianami w jej życiu osobistym. Te ochoczo i niekoniecznie życzliwie komentowały tabloidy. 

Jurorka zakończyła wówczas swoje pierwsze małżeństwo. Po prawie 20 latach wspólnego życia była tancerka, której panieńskie nazwisko to Szymańska, rozstała się z Arkadiuszem Pavlovicem. Media spekulowały o powodach tej rozłąki, jednak byli zakochani niechętnie przystawali na publiczne zwierzenia. Jeśli już się na to decydowali, ich intencje nie były prawidłowo odczytywane. Jak 61-latka wspomina ten czas?

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović. Fot. KAPiF
Kryzys u zwyciężczyni ”TzG”. Jej chłopak trafił do aresztu?

Jurorka ”Tańca z gwiazdami” rok po rozwodzie wzięła drugi ślub

Iwona Pavlović nie ukrywała, że była zaskoczona wzmożonym zainteresowaniem wokół siebie. Uważa też, że nie wszystkie doniesienia dotyczące jej upadłego związku były interpretowane w odpowiedni sposób przez piszących o tym dziennikarzy.

Tak to już jest i czasami jedno słowo nie tak powiedziane, już może być źle odebrane. Ja czasami się śmieję, że ja odpowiadam za to, co mówię, ale nie za to, jak ludzie to rozumieją - mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Bohaterka ”Tańca z Gwiazdami” rok po odejściu od pierwszego wybranka wzięła kolejny ślub. Jej wybrankiem został Wojciech Oświęcimski, z którym jest również dziś. Jak wyglądają jej relacje z mężczyzną, któremu pierwszemu udało się skraść jej serce?

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović. Fot. KAPiF

Iwona Pavlović spotyka się z byłym mężem. Jakie relacje ich łączą?

Iwona Pavlović zapewniła, że z pierwszym mężem udało jej się rozstać w zgodzie i wzajemnym zrozumieniu, a życzliwe relacje zachowują do dziś. Mimo upływu lat dalej regularnie się widują. Nie są to jednak spotkania towarzyskie, a czysto zawodowe. Łączy ich wspólna praca i zdarza się, że razem sędziują podczas turniejów tanecznych. O czym oprócz zmagań uczestników wtedy rozmawiają?

Zawsze przywitamy się i dowiadujemy, co u kogo słychać. Każdemu życzę takiej dobrej relacji, gdzie po 19 latach się rozstajesz i po prostu zamykasz pewien rozdział w życiu, ale też nie wyrzucasz go całkowicie ze swojego życiorysu. To był piękny rozdział, a teraz mam kolejny - ujawniła w Jastrząb Post.

Można śmiało przypuszczać, że Iwona Pavlović w odróżnieniu od wielu innych rozwiedzionych gwiazd z małżeńskiej przeszłości zachowała dobre wspomnienia. Zapewne właśnie dlatego opisuje swoje rozstanie jako ”idealne”.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović. Fot. KAPiF