Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mocne słowa Pavlović o Kaczorowskiej. "Naśmiewała się"
Maja Szewczak
Maja Szewczak 04.03.2024 22:19

Mocne słowa Pavlović o Kaczorowskiej. "Naśmiewała się"

Agnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović
fot. KAPIF

W minioną niedzielę wyruszyła 14. edycja programu “Taniec z Gwizdami” i jak się okazuje, razem z nią wielka burza w sieci. Agnieszka Kaczorowska skomentowała jednego z nowych jurorów tanecznego show, Tomasza Wygodę, przez co spadła na nią fala krytyki. Iwona Pavlović również nie oszczędzała słów w sprawie. Zapytana o tancerkę, wyjawiła nieznane do tej pory informacje.

Agnieszka Kaczorowska skomentowała jednego z nowych jurorów "Tańca z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska to jedna z profesjonalnych polskich tancerek, która pragnęła zasiąść na jurorskim fotelu w nowej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”, co jednak się jej nie udało. Gwiazda wyznała za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że przez tę sytuację odczuła bezsens w osiąganiu celów oraz wielką pustkę. 

Głośno jest również o jej wypowiedzi na temat jednego z nowych jurorów, Tomasza Wygody. Celebrytka w dość krytyczny sposób wyznała swoje zdani, przez co spotkała się z negatywnymi komentarzami. 

Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest musieli go wygooglować, czyli dla tancerzy towarzyskich nie jest autorytetem. (…) Może pan Tomasz ma jakieś tam doświadczenie, może zna to wszystko, ale dla mnie jest to trochę jak sędzia piłki nożnej sędziujący siatkówkę, bo też jest na boisku i też jest piłka - stwierdziła w wywiadzie dla “Plotka”.

Ceniony aktor przegrał walkę z chorobą. Zagrał w wielu hitach

Agnieszka Kaczorowska spotkała się z falą krytyki

Agnieszka Kaczorowska po swoich słowach na temat Tomasza Wygody była krytykowana nie tylko przez internautów, ale też przez inne gwiazdy, którym zapewne nie spodobała się jej wypowiedź. Skomentował to m.in. Rafał Maserak, który występuje w programie od pierwszej edycji, a w nowym sezonie po raz pierwszy zasiadł na jurorskim fotelu. 

Agnieszka trochę odleciała. I uważam, że troszeczkę przesadza. Wydaje mi się, że to jest taka jakaś jej zazdrość - stwierdził Maserak w rozmowie z “Pomponikiem”.

W tej sprawie głos zabrał również sam Tomasz Wygoda, który zaprezentował swoje zdanie w rozmowie z “Pomponikiem”. 

Nie znam pani Kaczorowskiej, ale zrobię jej satysfakcję i powiem, że to po części jest prawda - wyznał.

fot. KAPIF; Agnieszka Kaczorowska spotkała się z falą krytyki

Słowa Iwony Pavlović na temat Agnieszki Kaczorowskiej

Iwona Pavlović w jednym z wywiadów dla “Pomponika” została zapytana o ostatnie słowa Agnieszki Kaczorowskiej na temat Tomasza Wygody. Po chwili zastanowienia wyznała, nieznane do tej pory informacje.

Kiedy Agnieszka Kaczorowska tańczyła turniejowo naśmiewała się z tancerzy w programie “Taniec z Gwiazdami”, bo uważała, że są beznadziejni. Po tym jak zaczęła tańczyć sama, zmieniła zdanie. (…) Z tego co wiem naśmiewała się z sędziów, że jesteśmy do niczego. Potem sama kandydowała do tego, żeby zostać sędzią. Teraz podważa wiarygodność Tomka. Szczerze… Na tym bym zakończyła komentarz, nie jest dla mnie absolutnie wiarygodna - stwierdziła Pavlović

W rozmowie z “Pudelkiem” Kaczorowska odpowiedziała na zarzuty Pavlović i wyznała, że nigdy z nikogo się nie naśmiewała. 

Nigdy nikogo nie wyśmiewałam. Zawsze staram się wypowiadać z kulturą o innych, nawet gdy krytykuję - podkreśliła Kaczorowska.

fot. KAPIF; Iwona Pavlović skrytykowała Kaczorowską 
fot. KAPIF; Kaczorowska broniła się po słowach Pavlović