Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pavlović komentuje kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.03.2024 13:34

Pavlović komentuje kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” spotkał się ze sprzecznymi emocjami, tworząc dwa przeciwstawne sobie obozy. Część widzów cieszyła się, że charyzmatyczna celebrytka ponownie pojawi się na ekranach, inni zaś nie kryli swojego oburzenia, wypominającej kryminalną przeszłość. A co o tym wszystkim myśli Iwona Pavlović?

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" spotkał się ze sprzecznymi emocjami

3 marca rozpoczęła się kolejna edycja “Tańca z gwiazdami”, tak szumnie zapowiadana przez produkcję. Program taneczny powrócił na ekrany po przerwie w odmienionej odsłonie. Widoczną zmianą jest na pewno angaż nowych jury, bowiem ze starego grona pozostała Iwona Pavlović, a u jej boku zasiedli: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda. Zmieniło się także studio, w którym nagrywane są nowe odcinki tanecznego show.

W “Tańcu z gwiazdami” pojawiło się wiele znanych osobistości. Kto zatem toczy bój o Kryształową Kulę? Na parkiecie stanęli m.in. Maciej Musiał, Beata Olga Kowalska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Filip Chajzer. Dużym zaskoczeniem dla widzów był angaż Dagmary Kaźmierskiej do tanecznego show.

Internauci szeroko komentowali jej udział. Część osób była zadowolona, że będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć charyzmatyczna i przebojową celebrytkę na szklanych ekranach, jednak znaleźli się również ci, którym jej angaż wyraźnie nie przypadł do gustu. Użytkownicy sieci postanowili wprost wypomnieć “Królowej życia” jej niechlubną kryminalną przeszłość. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF
Taniec z gwiazdami
fot. KAPIF
Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Wiek, data urodzenia

Krzysztof Stanowski skomentował udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” obił się szerokim echem w mediach. Ta nowina nie umknęła również uwadze Krzysztofowi Stanowskiemu, który obecnie prężnie działa w sieci. Dziennikarz postanowił skomentować tę informację, przekazując jednocześnie, że miał okazję obejrzeć ostatni odcinek show, co następnie zachęciło go do podzielenia się z internautami swoimi przemyśleniami. 

Dzisiaj włączyłem ten "Taniec z Gwiazdami", żeby sprawdzić, kto aktualnie w Polsce jest gwiazdą. Do następnego odcinka awansowała Dagmara Kaźmierska, znana z tego, że swego czasu została skazana prawomocnym wyrokiem na trzy lata pozbawienia wolności za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Napisała o tym książkę. Chwalono, że w tańcu ma fajną energię - napisał dziennikarz na X.

Krzysztof Stanowski
kadr YouTube @Kanał Zero

Iwona Pavlović szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej

Nie tylko Krzysztof Stanowski zabrał głos w temacie udziału Dagmary Kaźmierskiej w 'Tańcu z gwiazdami" - zrobiła to również Iwona Pavlović, która już od lat ocenia taneczne zmagania artystów. Okazuje się, że jurorka, w przeciwieństwie do Krzysztofa Stanowskiego, nie zamierza wyciągać na wierzch przeszłości “Królowej życia”.

Uważam, że każdy z nas może mieć coś za uszami i obyśmy tylko tak szczęśliwie mogli przeżyć życie, żebyśmy jak najmniej mieli [za uszami - przyp. red.]. Nie raz się mówi, że "w każdej rodzinie są smutki" i taka jest prawda - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z “Pudelkiem”, apelując jednocześnie, by zostawić w spokoju przeszłość celebrytki.

Słowa te poprała również podczas rozmowy z “Kozaczkiem”. Wyjaśniła, że w zupełności nie interesuje ja to, czym przed laty zajmowała się Dagmara Kaźmierska, sugerując jednocześnie, że wypominanie przeszłości ociera się o hejtowanie. 

Iwona Pavlović
fot. KAPIF