Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski wakacje spędza na bogato. "Po prostu czysty obłęd"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.07.2024 14:09

Krzysztof Rutkowski wakacje spędza na bogato. "Po prostu czysty obłęd"

Maja i Krzysztof Rutkowscy
fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Maja i Krzysztof Rutkowscy wraz z synem wybrali się do urokliwej Grecji, gdzie cieszą się upragnionym urlopem. Małżonkowie zdecydowanie nie szczędzą pieniędzy na wyjazd, a ich profile w mediach społecznościowych wypełniły ciekawe kadry. Żona detektywa zdradziła, jak się stołują. Nie żałują sobie apetycznych dań.

Krzysztof Rutkowski jest majętnym człowiekiem

Krzysztof Rutkowski jest najsłynniejszym polskim detektywem. Chętnie angażuje się w liczne sprawy, często publicznie wypowiadając się o tych medialnych. Jest dość kontrowersyjną postacią, a jego stylizacje często są szeroko komentowane. Znakiem charakterystycznym męża Mai Rutkowski jest oryginalna fryzura.

Czuję się świetnie z moją fryzurą i czasem żartuję, że stawiam pióropusz i idę do walki ze złem. Jak kiedyś Indianie przed bitwą. Życzę Polakom sympatii do innych ludzi. To klucz do szczęścia - mówił w rozmowie z “Wprost”.

Krzysztof Rutkowski jest także osobą bardzo majętną, dzięki czemu może pozwolić sobie na drogie ubrania, dodatki oraz gadżety. Okazuje się jednak, że nie prowadzi on jedynie agencji detektywistycznej, a ma również liczne dochodowe biznesy.

Działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji “patriot 24”, jak i również “Nasza Wielkopolska” - zdradził w rozmowie z Super Expressem.

To nie jest jednak koniec. Krzysztof Rutkowski zajmuje się także kupnem oraz sprzedażą nieruchomości, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Kupuję apartamenty w Polsce, ale i za granicą, np. w Grecji. Remontuję je i sprzedaję z zyskiem. Cały czas obracam gotówką - wyjaśnił.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ziemiec zabrał głos w sprawie swojej zbiórki. Na to potrzebuje pieniędzy

Krzysztof Skiba atakuje byłą żonę. "Oświadczyła, że mnie zniszczy i będę umierał pod mostem"

Rajskie wakacje Rutkowskich

Maja i Krzysztof Rutkowscy lubią pokazywać swoje luksusowe życie, a ich media społecznościowe przepełnione są intrygującymi kadrami. Tym razem małżonkowie relacjonują swój pobyt w Grecji, gdzie wybrali się wraz z synem. Jak można się domyśleć, korzystają tam z możliwych atrakcji oraz udogodnień, nie bacząc na cenę.

Oczywiście również kosztują lokalnych przysmaków. Na materiałach opublikowanych przez żonę detektywa możemy dostrzec, że małżonkowie raczą się daniami przy suto zastawionym stole. Znalazły się tam owoce morza przygotowane w ciekawy sposób, a także apetycznie wyglądające warzywa. 

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa nagrała piosenkę rozstaniu z Rozbickim? “Myślałeś, że mnie dobrze znasz”

Krzysztof Rutkowski narzeka na upał

Na jednym z nagrań wykonanych podczas wakacji w Grecji, Krzysztof Rutkowski zdradził, że pogoda im dopisuje - aż nadto. Detektyw nie ukrywał, że jest bardzo gorąco. Wspomniał także, co może być tego przyczyną. Mąż Mai Rutkowski uważa, że stoi za tym globalne ocieplenie.

Temperatura nieziemska. Muszę Wam powiedzieć, że to globalne ocieplenie dotyka szczególnie właśnie państwa południowe. Po prostu czysty obłęd - wyjaśnił Krzysztof Rutkowski.