Rozrywka.Goniec.pl > Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski
29.12.2023 13:49 Krzysztof Jackowski przewidział, kto zostanie prezydentem Polski? Chyba wiemy, o kogo chodzi

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Tym razem jego przepowiednia dotyczy spraw państwowych, a mianowicie wyborów prezydenckich. Zdradził, kto, według niego, ma możliwość stanąć na czele Polski.

Krzysztof Jackowski i Grzegorz Borys
26.10.2023 17:17 Krzysztof Jackowski o poszukiwaniach Grzegorza Borysa. Wyjawił ważne informacje. "Jest jeden ślad"

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w kraju, a znany jest przede wszystkim z zabierania głosu przy najbardziej medialnych sprawach. Teraz sławny profeta postanowił pomóc w poszukiwaniach Grzegorza Borysa. Jest jednak pewien problem.

Wikimedia/Grzegorz Gołębiowski/ Youtube.com, Krzysztof Jackowski cennik
24.10.2023 11:19 Jackowski ma stały cennik od lat. Szczęka opada na widok wynagrodzenia jasnowidza. Wiemy, ile bierze za swoją pomoc

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany wizjoner w Polsce. Jego przepowiednie, a także pomoc w kwestii zaginięć i morderstw, wiele razy naprowadziły śledczych na właściwy trop. Mało kto jednak wie, jak wygląda cennik jasnowidza. Ta kwota wprawiła nas w osłupienie. Kto by pomyślał, że tyle trzeba zapłacić za wsparcie Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski
23.10.2023 19:06 Mało kto wie, jak wygląda żona Krzysztofa Jackowskiego. Kobieta jest młodsza o 19 lat!

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich wizjonerów, jednak jego życia prywatne jest owiane, nomen omen, wielką tajemnicą. Mało kto wiedział, że jego życiową towarzyszką jest młodsza o 19 lat ukochana żona, Katarzyna Jackowska. Jak się poznali? Miłosne losy wróżbity z Człuchowa są niezwykle ciekawe.

Krzysztof Jackowski
02.10.2023 14:54 Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Zdradził, co zdarzy się w październiku

Krzysztof Jackowski prężnie działa w social mediach i za pomocą swojego kanału znajdującego się na YouTube dzieli się z internautami swoimi wizjami. Profeta często nawiązuje także do obecnej sytuacji w kraju. Tym razem znany jasnowidz rozmawiał z portalem o2.pl i to właśnie jemu zdradził tajemnice dotyczące października.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
26.09.2023 20:13 Krzysztof Jackowski o zabójstwie niemowląt w Czernikach. "Prawda została ujawniona"

Szczegóły tragedii, która rozegrała się we wsi Czerniki na Kaszubach są szokujące. 54-letni Piotr G. sypiał z własnymi córkami, a z kazirodczych związków narodziło się troje dzieci. Niemowlęta zostały zamordowane i ukryte w piwnicy. Krzysztof Jackowski został zapytany o jego przeczucia w tej strasznej sprawie.

Krzysztof Jackowski
16.09.2023 18:03 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną niepokojącą wizją. Jasnowidz przewidział coś, co może zaniepokoić naszych rodaków. Co nas czeka według słynnego profety?

Krzysztof Jackowski
25.08.2023 14:51 Krzysztof Jackowski przewidział zakażenie legionellą w Rzeszowie?

Ostatnio media obiegła informacja o legionelli, którą wykryto w Rzeszowie. Ta groźna bakteria zabiła już kilka osób, a zarażonych nią jest ponad 100. Co ciekawe, wygląda na to, że Krzysztof Jackowski przewidział zakażenia, przedstawiając przepowiednię dla Rzeszowa. Zdradził  ją “Super Expressowi”. Mówił m.in. o strachu i ucieczce mieszkańców w popłochu.

Krzysztof Jackowski
14.08.2023 14:10 Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści dla Polaków. "Wydaje się niedorzeczne"

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Tym razem jego przepowiednia dotyczy polskich polityków. Czego możemy się spodziewać?

Krzysztof Jackowski
09.08.2023 12:50 Krzysztof Jackowski wie, co czeka Polaków przed wyborami. Powróżył ze zdjęć Kaczyńskiego i Dudy

Z okazji zbliżających się wyborów Krzysztof Jackowski postanowił przekazać fanom swoje wizje. Jasnowidz skupił się na zdjęciach Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy. Co tam zobaczył?

Krzysztof Jackowski
07.08.2023 18:54 Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o wybory parlamentarne

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się mocno niepokojącą przepowiednią dotyczącą wyborów do Sejmu w 2023 roku. Opowiedział o tym w wywiadzie dla “Super Expressu”. Wiele osób na pewno się zastanawia, czy ta przepowiednia naprawdę się spełni. Co dokładnie przewiduje Jackowski?

Krzysztof Jackowski
01.08.2023 18:39 Krzysztof Jackowski zdradził, ile kosztuje jego usługa. Padła konkretna kwota

Krzysztof Jackowski to niezaprzeczalnie najpopularniejszy polski jasnowidz. Profeta z Człuchowa przez lata zbudował sobie prawdziwą markę, od której teraz mógłby jedynie odcinać kupony, jednak on wciąż pali się do pracy. Na jego kanale na YouTube regularnie pojawiają się więc wizje dla świata i Polski, ale w ofercie są też usługi dla osób prywatnych. Znamy ich ceny i wiemy jedno: wielu będzie zaskoczonych.

Krzysztof Jackowski
24.07.2023 20:10 Krzysztof Jackowski konkretny jak nigdy. Zobaczył przyszłość Polski

Krzysztof Jackowski według krytyków z wątpliwą skutecznością para się jasnowidzeniem, a jego złowieszcze wizje dotyczące Polski zazwyczaj pozostają w sferze niespełnionych. Czy tak będzie także tym razem? Krzysztof Jackowski wyjawił, jak Polska będzie wyglądać już za kilka miesięcy. Realizm tej przepowiedni mrozi krew w żyłach. 

Krzysztof Jackowski
24.07.2023 14:39 Krzysztof Jackowski jakiś czas temu przeszedł operację. "Bałem się, że umrę"

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem, a obecnie zajmuje się działalnością na YouTube, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami z widzami. Profeta już od wielu lat zmaga się z chorobą, która utrudnia mu życie. W przeszłości poddał się operacji, jednak jej skutki odczuwa do dzisiaj.

Krzysztof Jackowski
20.07.2023 10:25 Krzysztof Jackowski wie, co się stało z Iwoną Wieczorek? "Miałem wizję"

Krzysztof Jackowski podzielił się ze światem swoimi nowymi przekonaniami dotyczącym Iwony Wieczorek. Na temat najbardziej znanego zaginięcia w Polsce obdarzony geniuszem profeta miał już kilka wizji, jednak niedawno ostatecznie utwierdził się w jednej, bardzo istotnej myśli.  Czy słowa Krzysztofa Jackowskiego oznaczają wyczekiwany przełom w sprawie Iwony Wieczorek? 

Krzysztof Jackowski
18.07.2023 19:39 Krzysztof Jackowski aż złapał się za głowę. Zobaczył, co stanie się jesienią

Krzysztof Jackowski ostatnimi czasy raczy widzów swoimi przepowiedniami oraz przemyśleniami za pomocą kanału na YouTube. Tym razem zdecydował podzielić się z internautami tym, co według niego czeka nas już jesienią. Słowa jasnowidza nie napawają niestety optymizmem.

Krzysztof Jackowski
15.07.2023 21:38 Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. sztucznej inteligencji. Zdradził, co nas czeka

Krzysztof Jackowski już od dłuższego czasu informuje nas za pomocą kanału na YouTube o swoich wizjach, a także o przemyśleniach. Tym razem zdecydował się wypowiedzieć na temat sztucznej inteligencji. Zdradził również, co czeka nas w przyszłości.

Krzysztof Jackowski
11.07.2023 22:42 Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma dla Polaków niepokojące wieści. "Nie wygląda to ciekawie"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski słynie ze swoich wizji i chęci pomocy przy rozwiązywaniu najbardziej medialnych spraw w Polsce. Profeta chętnie też dzieli się z mediami swoimi przewidywaniami, które często dotyczą nas wszystkich. W najnowszej wizji zobaczył coś, co z pewnością nam się nie spodoba.

Krzysztof Jackowski
04.07.2023 14:07 Krzysztof Jackowski aż złapał się za głowę i ostrzegł Polaków. Padła konkretna godzina

Krzysztof Jackowski przekazał szczegóły swojej nowej, niepokojącej wizji. Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział katastrofę, która uderzy w nas wszystkich. Podał nawet konkretną godzinę.

Krzysztof Jackowski
27.06.2023 18:03 Wizja Krzysztofa Jackowskiego spełniła się na naszych oczach. Przewidział to już 2 lata temu

Wiele wskazuje na to, że jasnowidz Krzysztof Jackowski już dwa lata temu przewidział katastrofę Titana, którą od tygodnia żyje cały świat. Internauci odnaleźli w starych nagraniach profety słowa, które dość jasno zapowiedziały tę tragedię.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i Anastazja Rubińska
26.06.2023 18:11 Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. zabójstwa Anastazji. "To jest przerażające"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat głośnej sprawy, jaką była tragiczna śmierć Anastazji Rubińskiej na wyspie Kos. Profeta wielokrotnie zabierał głos w najbardziej medialnych tematach i tym razem również postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami.

Krzysztof Jackowski
17.06.2023 15:42 Krzysztof Jackowski będzie uczył jasnowidzenia. Cena kursu zaskakuje

Krzysztof Jackowski od lat zaskakuje ludzi swoimi wizjami. Tym razem profeta postanowił zaoferować kurs jasnowidzenia dla swoich fanów. Wiadomo już ile trzeba zapłacić, by móc poznać tajniki wizjonerstwa.

Krzysztof Jackowski
14.06.2023 15:58 Krzysztof Jackowski pilnie trafił na stół operacyjny. Otarł się o śmierć

Krzysztof Jackowski otworzył się ostatnio na temat swojego zdrowia. Niewiele osób wiedziało, że słynny jasnowidz toczył walkę o własne życie. Mężczyzna miał poważne problemy z sercem. Konieczna była operacja.

Krzysztof Jackowski
05.06.2023 16:42 Krzysztof Jackowski miał pierwsze wizje w wieku 27 lat. Nie wspomina ich najlepiej

Krzysztof Jackowski cofnął się do czasów młodości. Jasnowidz doświadczył swoich pierwszych wizji w wieku 27 lat, jednak nie były one przyjemne. Towarzyszyły im potworne objawy.

Krzysztof Jackowski
03.06.2023 16:14 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję, Polacy zaskoczeni. Padła konkretna data

Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swoją najnowszą wizją. Niestety jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści dla Polaków. Wspomniał o ważnym wydarzeniu i podał konkretną datę.

Krzysztof Jackowski
01.06.2023 09:38 Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się w czerwcu. Nie ma dobrych wieści

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, tym razem dotyczącą czerwca 2023 roku. Niestety, jego przepowiednia nie przedstawia się zbyt optymistycznie. Jasnowidz z obawami mówił o tym miesiącu.

Jarosław Kaczyński i Krzysztof Jackowski
26.05.2023 10:17 Krzysztof Jackowski zabrał głos tuż przed wyborami. Padły mocne słowa o Jarosławie Kaczyńskim

Mamy dopiero koniec maja, a ze strony partii rządzącej już padły niemałe obietnice wyborcze. W związku z tym wiele osób zastanawia się, co ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego szykuje na kolejne tygodnie kampanii przed wyścigiem do krajowego parlamentu, bo przecież “coś” musi. Swój pogląd, a właściwie wizję, dotyczącą tego ma ponoć najsłynniejszy jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski. Co wieszcz zobaczył w kontekście nadchodzącej przyszłości? Delikatnie mówiąc, mało optymistyczne rzeczy.

Krzysztof Jackowski
23.05.2023 12:31 Krzysztof Jackowski jest pewien, ujawnił upiorną wizje dla Polaków. "To zapowiedź"

Krzysztof Jackowski ponownie wyjawił swoją bardzo mocno niepokojącą wizję. Tym razem najpopularniejszy w Polsce jasnowidz odniósł się do kwestii inflacji. Jego słowa niosą przestrogę i nie bije z nich optymizm. Jackowski zapowiada wielki krach. Jest się czego bać?