Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Jasnowidz Jackowski przemówił. Wie co się dzieje z księżną Kate
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.03.2024 08:04

Jasnowidz Jackowski przemówił. Wie co się dzieje z księżną Kate

Krzysztof Jackowski
fot. AKPA

Od pewnego czasu media i fani brytyjskiej rodziny królewskiej są wyraźnie zainteresowani tym, co dzieje się z Kate Middleton. Księżna miała poddać się operacji i z tego powodu zrezygnowała z publicznych wystąpień. W sieci pojawiło się wiele domysłów na temat jej zniknięcia, a niektóre z nich sugerują problemy małżeńskie. Co o tym wszystkim myśli znany polski profeta, Krzysztof Jackowski?

Co dzieje się z Kate Middleton?

Księżna Kate ostatni raz publicznie była widziana 25 grudnia 2023 roku przy okazji porannego nabożeństwa bożonarodzeniowego w Norfolk. Następnie zniknęła, rezygnując z publicznych wystąpień, a powodem tej decyzji miała być operacja jamy brzusznej, o czym informował Pałac Buckingham. Przekazano również, że żona księcia Williama do swoich obowiązków powróci w okolicy Świąt Wielkanocnych.

Od tamtej pory księżna zniknęła z życia publicznego, jednak w pewnym momencie fani rodziny królewskiej zaczęli zastanawiać się, czy faktycznie doskwierają jej problemy zdrowotne. Powodem ich powątpiewania miało być zdjęcie zamieszczone z okazji Dnia Matki, które w Wielkiej Brytanii przypada na 10 marca. Zwrócono uwagę, że na fotografii mogą znajdować się szczegóły świadczące o graficznej przeróbce.

Wywołało to liczne domysły. Pojawiły się głosy mówiące o tym, że być może stan zdrowia księżnej Kate jest poważniejszy niż początkowo przypuszczano - sugerowano, że być może po operacji potrzebuje ona stomii, a nawet sądzono, że rzekomo mogła znajdować się w śpiączce. Niektórzy za to twierdzili, że być może żona księcia Williama spodziewa się kolejnego dziecka, a część osób posunęła się do sugestii, jakoby przyszły monarcha miał wdać się w romans z inną kobietą.

Rodzina królewska
fot. AKPA;Rodzina królewska
Kate Middleton
fot. AKPA;Kate Middleton
Krzysztof Jackowski przewidział, kto zostanie prezydentem Polski? Chyba wiemy, o kogo chodzi

Krzysztof Jackowski wie, co dzieje się z Kate Middleton?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Profecie zdarza się również pomagać śledczym przy rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Dodatkowo interesuje się sprawami, które dzieją się w kraju oraz na świecie, dzięki czemu łatwiej mu zabrać głos w wielu sprawach w momencie przekazywania swoich wizji.

Dodatkowo jasnowidz prężnie działa w social mediach, gdzie trafia do pokaźnego grona osób zainteresowanych jego przepowiedniami i przemyśleniami. Ostatnio Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie zniknięcia Kate Middleton i jej rzekomych licznych problemach, o których wspominają internauci. Co, według niego, dzieje się z księżną?

Krzysztof Jackowski
fot. AKPA;Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski wyjawił swoją wizję dotyczącą księżnej Kate

Krzysztof Jackowski podczas rozmowy z RMF FM zdradził, co może stać za powodem zniknięcia Kate Middleton. Uważa on, że winnemu są nie tylko problemy zdrowotne, o których niedawno informował Pałac Buckingham, ale również prywatne. Profeta uważa także, że w rodzinie królewskiej nie dzieje się najlepiej.

Bardziej czuję tak, jak gdyby rzeczywiście coś w życiu prywatnym małżeńskim było nie tak, że to nie tylko kwestie zdrowotne mają wpływ na to - przekazał jasnowidz.

Krzysztof Jackowski powiedział również, że jeśli dojdzie pomiędzy małżonkami do kompromisu, to uda im się uratować związek.

Jeżeli tak jest, to dojdzie tam do pewnego kompromisu i oni będą dalej małżeństwem. Ale uważam, że jest coś nie tak w tej chwili w pożyciu między nimi - stwierdził profeta.

Kate Middlton
fot. AKPA;Kate Middlton