Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Zdradził, co zdarzy się w październiku
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.10.2023 14:54

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Zdradził, co zdarzy się w październiku

Krzysztof Jackowski
screen YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski prężnie działa w social mediach i za pomocą swojego kanału znajdującego się na YouTube dzieli się z internautami swoimi wizjami. Profeta często nawiązuje także do obecnej sytuacji w kraju. Tym razem znany jasnowidz rozmawiał z portalem o2.pl i to właśnie jemu zdradził tajemnice dotyczące października.

Krzysztof Jackowski działa na YouTube

Krzysztof Jackowski jest znany wielu osobom. To niezwykle popularny polski jasnowidz, przez co zdarza mu się także pomagać podczas toczących się śledztw. By pomóc swoim fanom, którzy są ciekawi jego wizji, postanowił zacząć nagrywać filmy, które następnie umieszcza na swoim kanale na YouTube. To właśnie tam opowiada o obecnej sytuacji w kraju, o swoich przypuszczeniach i przepowiedniach. W social mediach zdobył ogromną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują nowego odcinka.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Jackowski o zabójstwie niemowląt w Czernikach. "Prawda została ujawniona"
 

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

Krzysztof Jackowski jakiś czas temu wspominał o jednej ze swoich ostatnich wizji. Mówił wówczas, że widział dramatyczną sytuację na Bliskim Wschodzie. Profeta dodał także, że epicentrum tych wydarzeń ma nastąpić w Azji, mimo to przykre konsekwencje mają dotknąć również Polaków.

-  Kojarzy mi się miejsce totalnie wysadzone lub zbombardowane, albo zniszczone jednym, wielkim wybuchem. I od tego czasu wszystko będzie szybko, szybko, szybko. W Polsce też szybko - powiedział Krzysztof Jackowski. Swoje słowa wyjaśnił tak, że o naszym kraju będzie dużo się mówiło, jednak rodacy nie zostaną wysłani na front. Dodał również, że Polacy mają jedno zadanie, którym ma być pilnowanie ściany wschodniej.

Jaką przepowiednię ma Krzysztof Jackowski dotyczącą października?

Wrzesień swoją piękną pogodą niemal nas rozpieszczał. Było słonecznie, ciepło, deszcz rzadko padał, wielu Polaków czuło się, jakby lato zawzięcie nie ustępowało miejsca jesieni. Stąd pomysł portalu o2.pl, by zapytać jasnowidza, czy październik będzie równie sprzyjający, a aura zachęcająca do długich spacerów i interesujących wycieczek.

- Mam wrażenie, że pogoda nas jeszcze rozpieści. Oczywiście nie w taki sposób, że w październiku będzie 30 stopni, bo to jest już astronomicznie prawie nie możliwe, bo słońce będzie za nisko i za krótko w ciągu dnia nad naszymi głowami - zdradził Krzysztof Jackowski. Dodał także: “Mam przeczucie, że tak jak wrzesień był ciepły, wręcz letni, jednak z pewnymi wyrywkami, bo wiadomo, że pod październik to już jest jesień, tak październik będzie podobny. Też z pewnymi przerywnikami, ale podobnie pięknymi temperaturami, jak na październik dość wysokimi”.