Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Małgorzaty Rozenek poszedł na pierwszą imprezę. Fani: "Tacy bogaci, a taki słaby prezent".
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.09.2023 11:29

Syn Małgorzaty Rozenek poszedł na pierwszą imprezę. Fani: "Tacy bogaci, a taki słaby prezent".

Radosław Majdan
Instagram @r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wychowują dwóch synów z poprzedniego małżeństwa celebrytki oraz trzyletniego Henia. Maluch wybrał się ostatnio na swoją pierwszą imprezę.

Henio Majdan poszedł na pierwszą imprezę

Henio Majdan to owoc miłości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzylatek skradł serca fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą każdy jego krok. Ostatnio mogli podziwiać, jak wybrał się na pierwszą imprezę. urodzinową.

Dumni rodzice uwiecznili wyjątkową chwilę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedna z fanek zwróciła im uwagę.

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Impreza Henia Majdana. W komentarzach rozpętała się burza

Radosław Majdan pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami Henia przygotowanego na imprezę urodzinową. Wielkie wyjście trzylatka rozpętało w sieci prawdziwą burzę. 

Jedna z internautek nie przebierała bowiem w słowach, komentując kadry z trzylatkiem. - Tacy bogaci, a prezent taki słaby - napisała. Radosław Majdan natychmiast zareagował na kąśliwy wpis.

Radosław Majdan odpowiada fance

Ojciec malucha postanowił obrócić całą sytuację w żart. - No co Ty, w tej torbie są kluczyki do samochodu - napisał z przekąsem mąż Małgorzaty Rozenek.

Riposta Radosława Majdana rozbawiła internautów. Znaczna część jego fanów pogratulowała mu dobrego humoru. Myślicie, że jego reakcja była słuszna?