Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wyszło na jaw, ile zarabia Agnieszka Chylińska. Lepiej usiądźcie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 08.09.2023 20:00

Wyszło na jaw, ile zarabia Agnieszka Chylińska. Lepiej usiądźcie

Agnieszka Chylińska
KAPiF

W przyszłym roku Agnieszka Chylińska będzie obchodziła trzydziestą rocznicę działalności na scenie muzycznej. Z tej okazji przygotowuje dla swoich fanów wyjątkowe koncerty. Gwiazda zgarnie za nie prawdziwą fortunę.

Agnieszka Chylińska od lat podbija polską scenę

Agnieszka Chylińska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka wyróżnia się oryginalnym stylem, charyzmą i pazurem, który doskonale widać nie tylko w jej wizerunku, ale również w rockowych utworach. 

Wokalistka od prawie trzech dekad aktywnie działa w branży muzycznej. Przyszły rok będzie dla niej wyjątkowy, to właśnie wtedy bowiem będzie obchodziła trzydziestolecie pracy artystycznej. 

Bulwersujące nagranie z Gdańska. Nastolatkowie zaatakowani przez agresorów

Agnieszka Chylińska planuje jubileuszową trasę koncertową

Agnieszka Chylińska zaplanowała już osiem koncertów w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej. Pierwszy z nich odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi 25 lutego 2024 roku.

Kolejne będą miały miejsce: 3 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu, 17 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu, 22 marca w COS Torwar w Warszawie, 14 kwietnia w ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie, 21 kwietnia w TAURON Arenie w Krakowie, 28 kwietnia w katowickim Spodku oraz 12 maja w Netto Arenie w Szczecinie.

Tyle Agnieszka Chylińska zarobi za jubileuszowe koncerty

Jak podaje “Super Express”, za koncerty w przyszłym roku piosenkarka może zgarnąć ponad pół miliona złotych. Kwota ta może się jeszcze zwiększyć, bowiem dotyczy ona jedynie jubileuszowej trasy. Za pozostałe projekty również otrzyma spore wynagrodzenie.

- Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej, jak potrafię - zapowiada Agnieszka Chylińska.

Źródło: “Super Express”