Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agentka Chylińskiej znowu nawiązała do plotek o romansie. "Najgorzej, że te bzdury czytają nasze dzieci"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.09.2023 13:50

Agentka Chylińskiej znowu nawiązała do plotek o romansie. "Najgorzej, że te bzdury czytają nasze dzieci"

Agnieszka Chylińska, Joanna Ziędalska-Komosińska
KAPiF/Facebook @Agnieszka Chylińska

W ostatnim czasie aż huczy od plotek o rzekomym romansie Agnieszki Chylińskiej z jej menadżerką. Joanna Ziędalska-Komosińska ostatnio wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie, a teraz wdała się w dyskusję z Karoliną Piotrowską. Agentka piosenkarki wspomniała o dzieciach.

Spekulacje na temat romansu Chylińskiej z jej agentką

W mediach jest ostatnio głośno o rzekomym romansie Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki. Spekulacje na ten temat pojawiły się już kilka lat temu, a teraz temat powrócił. 

Joanna Ziędalska-Komosińska postanowiła nieoczekiwanie odnieść się do plotek i wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie. Poprosiła wówczas o to, żeby każdy zajął się swoim życiem, a potem opublikowała screen rozmowy z mężem artystki.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Menadżerka Chylińskiej wdała się w dyskusję z Karoliną Piotrowską

Teraz agentka Agnieszki Chylińskiej pod swoim postem wdała się w dyskusję z Karoliną Piotrowską. - Na miłość boską, a nawet gdyby, to kogo to obchodzi? Mamy już policję obyczajową czy co? Kołtuneria rządzi - napisała dziennikarka. Długo nie musiała czekać na odpowiedź. - Sezon ogórkowy, nuda - nic się nie dzieje. Zdjęcie z nagrań "Mam Talent" z 2018 roku nagle stało się potrzebne - wyjaśniła. W następnych komentarzach Joanna Ziędalska-Komosińska nawiązała do dzieci.

Joanna Ziędalska-Komosińska martwi się o dzieci

- Wiesz, najgorzej, że czytają te bzdury nasze dzieci. Bardzo mnie bolało, gdy na nagłówki trafiła niespodziewanie moja osobista tragedia, jaką jest strata męża. Nigdy przenigdy nie myślałam, że tak można robić. Jak miały się czuć moje dzieci? Czy ktoś o tym pomyślał? Nie - wyznała. Następnie zwróciła się bezpośrednio do Karoliny. - Znasz mnie tyle lat, wiesz, jak rzetelnie pracuję i nigdy nie prosiłam się o jakąkolwiek popularność dla siebie. Lubię ciszę i spokój. Pozdrawiam Cię ciepło - napisała.