Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Artystka wyjawiła prawdę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.04.2024 09:33

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Artystka wyjawiła prawdę

Agnieszka Chylińska
fot. KAPIF

Agnieszka Chylińska wprawdzie jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek i cieszy się dużym zainteresowaniem, mimo to rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, w tym o mężu, z którym doczekała się trójki dzieci. Czasem jednak uchyla rąbka tajemnicy - co zatem o nim wiemy?

Agnieszka Chylińska dwukrotnie wychodziła za mąż

Agnieszka Chylińska już od lat prężnie działa nad rozkręcaniem swojej kariery. Zyskała ogromną popularność, zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy nie tylko wsłuchują się w jej twórczość, ale także z wyraźnym zainteresowaniem patrzyli na metamorfozy artystki. Wokalistka, choć cieszy się dużą popularnością, rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. A co o nim wiemy?

Piosenkarka była dwukrotnie zamężna. Pierwszy mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak - menadżer działu marketingu wytwórni Sony Music. Poznali się w 1996 roku, wzięli ślub, jednak ich małżeństwo przetrwało zaledwie 16 miesięcy. Po czasie artystka poznała tajemniczego Marka, za którego wyszła. Para doczekała się także trójki dzieci, jednak o mężczyźnie pojawiają się wyłącznie szczątkowe informacje.

Uderzył w czuły punkt Chylińskiej! Nie wytrzymała i zalała się łzami

Kim jest tajemniczy Marek, mąż Agnieszki Chylińskiej?

O mężu Agnieszki Chylińskiej niewiele jest wiadome, bowiem mężczyzna stara się trzymać z dla od show-biznesu, a i sama artystka rzadko o nim mówi. Co zatem wiemy o nim i o relacji, która ich połączyła?

Wokalistka wyszła za Marka w 2010 roku, jednak ta informacja przez pewien czas utrzymywana była w tajemnicy. Wybranek piosenkarki jest uzdolnionym informatykiem - zajmuje się grafiką. Oprócz pracy zawodowej pieczołowicie dba o trójkę ich dzieci: Rysia, Esterę oraz Krysię, w momencie, gdy ich sławna mama zajęta jest koncertowaniem i pracą artystyczną. 

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności - pisała w social mediach.

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest Romem?

Agnieszka Chylińska słynie z ciętych ripost i nieoczywistych wypowiedzi, niejednokrotnie przesiąkniętych sarkazmem. Podczas jednego z wywiadów powiedziała, że należy do romskiej rodziny, jednak jak się później okazało, był to wyłącznie żart. Mimo to spekulowano, że jej mąż jest Romem i jego rzekome pochodzenie mogły skłonić ją do takiego wyznania. Jaka jest zatem prawda?

To dla mnie bardzo ważne. Mój mąż nie jest Romem. Przy całym szacunku do tej grupy etnicznej, ale dawno temu pozwoliłam sobie na żart, że należę do romskiej rodziny […] A prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć - wyjaśniła Agnieszka Chylińska podczas występu w Operze Leśnej.