Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Agnieszka Chylińska ujawniła, co myśli o Wieniawie i Prokopie. "Prawda zawsze wylezie"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 06.04.2024 22:45

Agnieszka Chylińska ujawniła, co myśli o Wieniawie i Prokopie. "Prawda zawsze wylezie"

Mam Talent
Fot. Kapif

Agnieszka Chylińska znana jest z tego, że nie owija w bawełnę. Piosenkarka wprost mówi to, co myśli nawet wtedy, gdy nie jest to miłe dla odbiorcy. Nic więc dziwnego, że wszystkich mocno ciekawiło, jak dogada się z nowymi jurorami “Mam Talent” - Julią Wieniawią i Marcinem Prokopem. Pytana o tę współpracę gwiazda, wyjawiła wszystko jak na spowiedzi.

Nowa edycja "Mam Talent" już w TVN

To już 15 lat, od kiedy “Mam Talent” wystartował na antenie TVN. Od tego czasu w programie zmieniło się naprawdę wiele, włączając w to jurorów i prowadzących. Jedynym stałym elementem jest tylko obecność w składzie oceniających Agnieszki Chylińskiej, która z upływem lat awansowała na stanowisko szefowej jury.

Najnowszy sezon show to zupełnie inny format niż ten, jaki emitowano dotychczas. Produkcja zadbała o nowe studio, wymieniła gospodarzy na Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Jana Pirowskiego, a także dołączyła do Chylińskiej nowych towarzyszy - Marcina Prokopa i Julię Wieniawę.

Właśnie o tę rewolucję oraz to, jak zapatruje się na nią szczera do bólu piosenkarka, postanowił zapytać dziennikarz WP, który wybrał się z kamerą na plan “Mam Talent”. Była wokalistka O.N.A. zdradziła całą prawdę i odkryła wszystkie karty. Jak zatem pracuje jej się z nowymi kompanami? Niektórzy nie tego się spodziewali.

Znany aktor rzadko pokazuje żonę. Niewielu wiedziało, że to też aktorka

Agnieszka Chylińska ujawniła, co myśli o Prokopie i Wieniawie

Agnieszka Chylińska nie kryje, że jest zadowolona z tego, iż dołączyli do niej Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Z ulgą przyznaje, że “udało im się dogadać”, a to bezsprzecznie podstawa dobrej współpracy. Zresztą sama piosenkarka przyznaje, że “Mam Talent” tworzą przede wszystkim ludzie i to od nich wszystko zależy.

My się z Marcinem znaliśmy tylko z tego, że mówiliśmy sobie 'cześć' za kotarą, on miał zupełnie inną robotę. Tutaj wszedł w rolę jurora, musi ocenić i być w tym wszystkim sprawiedliwy, bo złe nie śpi. Prawda zawsze wylezie, więc jeśli będziemy za bardzo słodzić, jak ktoś będzie do dupy, to sorry - uważa.

Jeśli zaś chodzi o młodszą koleżankę, wydaje się, że Agnieszka złapała z nią jeszcze lepszy kontakt niż z Małgorzatą Foremniak, co wynika z ilości komplementów, jakie padają z jej ust pod adresem Wieniawy. Piosenkarka uważa, że popularna aktorka i influencerka jest nie tylko b. ambitna, ale też zdyscyplinowana i merytoryczna.

Piosenkarka będzie świętować okrągły jubileusz

W tym roku mija dokładnie 30 lat od kiedy Agnieszka Chylińska jest na scenie, ale mimo tego, artystka pozostaje wierna samej sobie i oświadcza, że nie zamierza się zmieniać.

Staram się być od lat - zresztą nie potrafię być inna - cholernie uczciwa, bardzo bezpośrednia i bezpardonowa, co nie każdy lubi. Daleko mi do sztuczności, odgrywania jakiejś roli - wyjawia.

Pytana o uczestników “Mam Talent” odpowiada, że ostatnie werdykty oraz laureaci pokazali, że dokonywano dobrych wyborów, bo byli “wyśmienici”. Niemniej jednak, Chylińska ujawnia, iż nie zawsze wygrywali jej faworyci. Dlatego też uważa, że najtrudniejsze będą półfinały, gdy do głosu dojdzie widownia i to ona w dużej mierze zadecyduje, kto awansuje dalej oraz ostatecznie wygra.

Źródło: o2.pl