Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota robi wrażenie
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 10.04.2024 16:55

Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota robi wrażenie

Agnieszka Chylińska
Fot. KAPIF

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na zarobki artystki, która w tym roku ponownie wybiera się w trasę po USA. Kwoty, które tam zarabia, robią wrażenie. 

Agnieszka Chylińska odniosła sukces w USA

Ubiegłoroczna trasa koncertowa za oceanem okazała się dla Agnieszki Chylińskiej sporym sukcesem. Dość powiedzieć, że sprzedano wszystkie bilety. Zapewne swój udział miała w tym amerykańska Polonia, która wykazała nimi spore zainteresowanie. W ubiegłorocznej trasie zabrakło jednak Florydy, gdzie w Tampie na stałe mieszka jej brat Wawrzyn. 

Jestem już po wielu bardzo dojrzałych nareszcie i bolesnych rozmowach z moim bratem, w których mu wykrzyczałam, żeby mnie kochał właśnie za to, że jestem na świecie, żeby przestał dawać mi jakieś punkty za to, że jestem wedle jego obrazu i upodobań - wspominała wówczas artystka.

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Agnieszka Chylińska zagra trzy koncerty w USA

Na mapie tegorocznych koncertów Agnieszki Chylińskiej również zabraknie Florydy. Wokalistka zaprezentuje się publiczności trzykrotnie - w dniach 4, 5 i 6 października. Koncerty odbędą się kolejno w Melrose Ballroom w Nowym Jorku, w Breslin Performing Arts Center w Lodi (w stanie New Jersey) oraz w Copernicus Center w Chicago.

Bilety cieszą się dużyn zainteresowaniem

Ceny za bilety na koncerty Agnieszki Chylińskiej wahają się między 85 i 150 dolarów. Informator portalu Shownews podaje, że konto artystki zasili kwota rzędu 100 tys. dolarów. Przy czym warto dodać, iż szereg istotnych kosztów, typu podróże i noclegi, pokrywają sami organizatorzy. 

Agnieszka Chylińska pomimo popularności, jaką się niewątpliwie cieszy, nie ma potrzeby gwiazdorzenia, nie stawia organizatorom wygórowanych wymagań. 

Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. Rano wstaje do kościoła, sama czasem z siebie żartuje, że jest już starszą panią - wyjawia informator Shownews.