Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda w ostrych słowach podsumowała "romans" Agnieszki Chylińskiej. Nie gryzła się w język
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.09.2023 20:00

Doda w ostrych słowach podsumowała "romans" Agnieszki Chylińskiej. Nie gryzła się w język

Doda
KAPiF; Facebook/Agnieszka Chylińska

W tabloidach huczy ostatnio od plotek na temat relacji Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Do medialnych doniesień na temat rzekomego romansu obu pań odniosła się Doda, która jak zwykle nie przebierała w słowach. 

Agnieszka Chylińska ma romans z menadżerką?

Agnieszka Chylińska i jej agentka Joanna Ziędalska-Komosińska przyjaźnią się od wielu lat. Artystka wielokrotnie podkreślała w mediach społecznościowych, jak wielkim wsparciem jest dla niej jej menadżerka. 

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia na temat rzekomego romansu obu kobiet. Plotki podsyciła fotografia, na której wokalistka zespołu O.N.A. i jej przyjaciółka trzymają się za ręce. Pojawiły się głosy, że może ich łączyć intymna relacja.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Agentka Agnieszki Chylińskiej skomentowała plotki o rzekomym romansie

W końcu głos w sprawie postanowiła zabrać Joanna Ziędalska-Komosińska. Agentka Agnieszki Chylińskiej opublikowała w mediach społecznościowych wyczerpujący wpis na temat rzekomego romansu z wokalistką.

- Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania bzdur. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć – napisała na swoim profilu na Facebooku.

Doda zabrała w głos w sprawie relacji Agnieszki Chylińskiej i jej agentki

Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek - Doda. Gwiazda słynie z tego, że nie gryzie się w język. W tej sytuacji również postawiła sprawę jasno. Artystka odniosła się do słów Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej.

- Znam to. Nadchodzi czas całkowitego wycofania się, poza pracą, z social mediów ludzi naszego biznesu, ale nie tylko. Wszyscy powoli mają już dosyć skutków Instagrama i followersów w życiu. I dobrze – oceniła.