Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Opublikowali oświadczenie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.09.2023 18:16

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Opublikowali oświadczenie

Liber Sylwia Grzeszczak
KAPiF

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski, znany szerzej pod pseudonimem Liber, rozstali się. Artystka poinformowała o zakończeniu związku z raperem w specjalnym oświadczeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski uchodzą za jedno z najbardziej rozpoznawalnych małżeństw w polskim show-biznesie. Muzycy przez wiele lat tworzyli zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie. Zaledwie kilka tygodni temu wystąpili wspólnie na scenie w Sopocie.

Niestety wszystko wskazuje na to, że związek tych dwoje przeszedł już do historii. W mediach społecznościowych Sylwii Grzeszczak i Libera pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowali fanów o rozstaniu.

- Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie - wyjaśnili.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Sylwia Grzeszczak i Liber przez dziewięć lat byli małżeństwem

Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski pobrali się 28 lipca 2014 roku. Ponad rok później przywitali na świecie córkę, której nadali imię Bogna. Małżonkowie chronili życie prywatne i rzadko wypowiadali się publicznie na temat swojej rodziny. 

Siedem lat temu w mediach pojawiła się informacja na temat kryzysu w ich związku. Kłopoty w małżeństwie artystów miały pojawić się po tym, jak Liber nawiązał współpracę z Natalią Szroeder. Grzeszczak miała być wówczas zazdrosna o młodą wokalistkę. Kryzys został jednak zażegnany i wszystko wskazywało na koniec problemów w ich związku.

Sylwia Grzeszczak i Liber tworzyli zgrany duet na scenie

Para tworzyła nie tylko szczęśliwy związek, ale również udany duet sceniczny. Sylwia i Liber nagrali razem kilka hitów, które zdobyły duże uznanie publiczności. Utwory, takie jak “Dobre myśli”, “Mijamy się” czy “Co z nami będzie” podbijały swego czasu krajowe listy przebojów.

Kilka tygodni temu Sylwia Grzeszczak i Liber zaprezentowali swoje wokalne umiejętności podczas Top of The Top Sopot Festivalu. Muzycy wykonali wówczas swoje największe hity. Nic nie zapowiadało wówczas, że planują się rozstać.