Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek po latach ujawniła prawdę o ślubie z Marcinem Hakielem. Nie tak miało być
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.09.2023 15:48

Katarzyna Cichopek po latach ujawniła prawdę o ślubie z Marcinem Hakielem. Nie tak miało być

Cichopek Hakiel
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowaliby dziś 15. rocznicę ślubu. Niestety celebryci w marcu ubiegłego roku ogłosili rozstanie, a kilka miesięcy później małżeństwo pary formalnie przestało istnieć. Po latach wyszło na jaw, jak wyglądały kulisy ich ślubu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wytańczyli sobie miłość

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie programu “Taniec z gwiazdami”. Wspólne treningi na parkiecie bardzo ich do siebie zbliżyły i wkrótce pojawiło się między nimi uczucie. Udział w show przyniósł im nie tylko główną nagrodę, ale również miłość.

Trzy lata później para sformalizowała swój związek. Ich ślub był jednym z największych wydarzeń w polskim show-biznesie 2008 roku. Uroczystość odbyła się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Następnie przyszła pora na wesele, na którym goście doskonale bawili się do samego rana w zakopiańskim hotelu Wersal.

Małżeństwo powitało na świecie dwoje dzieci: Adama i Helenę. Wspólnie przez lata tworzyli zgraną i szczęśliwą rodzinę. Wszystko zmieniło się jednak po kilkunastu latach ich małżeństwa. Tancerz i aktorka niespodziewanie poinformowali o swoim rozstaniu.

- Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - napisali na Instagramie w marcu 2022 roku.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Katarzyna Cichopek nie chciała wziąć ślubu?

Po latach okazało się, że gwieździe “M jak miłość” wcale nie spieszyło się do ołtarza.  Katarzyna Cichopek nie potrzebowała “papierka”, by wieść szczęśliwe życie. Jej partner nalegał jednak na sformalizowanie związku i w końcu udało mu się namówić ukochaną na ślub.

- To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał - mówiła aktorka w wywiadzie dla "Pani".

Tak wyglądało wesele Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel uwielbiają polskie góry. Nic więc dziwnego, że wybór miejsca ich ślubu padł właśnie na Zakopane. Co ciekawe, wesele pary celebrytów odbyło się w hotelu wujka Alicji Bachledy-Curuś.

Organizacją wesela zajął się ojciec przyjaciół Marcina Hakiela. - Górale wszystko załatwili! - wspominała wydarzenie prowadząca “Pytanie na śniadanie”.