Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już o 21:50 miliony Polaków przełączą na TVN. Szykuje się megahit
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 06.04.2024 12:54

Już o 21:50 miliony Polaków przełączą na TVN. Szykuje się megahit

tv
Fot. Pixabay/Mohamed_hassan

W sobotę 6 kwietnia największe stacje znów przygotowały dla telewidzów nie lada gratkę. Każdy znajdzie coś dla siebie, od programów rozrywkowych do tych bardziej poważnych. TVN o godzinie 21.50 pokaże film biograficzny o muzycznej legendzie.

Program TV. Wieczorne propozycje TVP

Telewizja Polska na dzisiejszy wieczór przygotowała dla swoich odbiorców formaty rozrywkowe. Na TVP1 kolejny odcinek 21 już sezonu przygód bohaterskiego psa Alexa. "Komisarz Alex" o godzinie 20.20, a tuż po nim film sensacyjny "Sicario" z Benicio del Toro i Emily Blunt w rolach głównych. Niedoświadczona agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa kartelu narkotykowego. Towarzyszy jej tajemniczy konsultant.

Z kolei na TVP2 dwa odcinki uwielbianego muzycznego show The Voice Kids. To już siódmy sezon zmagań najmłodszych wokalistów. Jury w składzie: Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska oceniać będzie umiejętności i talent śpiewających dzieci. W roli prowadzących Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel.

Anna Lewandowska przypadkowo pokazała twarz młodszej córki. Podobna do Roberta?

Program TV. Polsat przygotował coś również dla najmłodszych

Polsat proponuje z kolei wspólny rodzinny wieczór przy filmie animowanym. Stacja o godzinie 20.00 wyemituje "Epokę Lodowcową 3: Era dinozaurów", czyli przygody Sida i spółki w krainie zamieszkiwanej przez dinozaury.

ZOBACZ: Mariolka ze "Świata według Kiepskich" już tak nie wygląda. Aktorka unika show-biznesu

A gdy najmłodsi pójdą już spać, na Polsacie o godzinie 22.00 horror "Głębia strachu" w reżyserii Williama Eubanka. W rolach głównych Kristen Stewart, Jessica Henwick, czy Vincent Cassel. Film opowiada o grupie naukowców, którzy starają się wydostać ze zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej.

Program TV. Na TVN film biograficzny o Eddiem Mercurym

Wyjątkowa produkcja zostanie wyemitowana w sobotę 6 kwietnia o godzinie 21.50 na TVN. Stacja pokaże film biograficzny o legendarnym wokaliście zespołu "Queen", Eddiem Mercurym - "Bohemian Rhapsody". Tytuł filmu pochodzi od kultowego singla zespołu, który przyniósł grupie ogromny sukces, nie tylko komercyjny. W lipcu 1985 roku zespół "Queen" wystąpił na słynnym koncercie Live Aid.

ZOBACZ: Wygrał główną nagrodę w "Milionerach". Zaapelował do Polaków

Historia początków grupy i życia prywatnego Eddiego Mercury’ego. W roli słynnego wokalisty Rami Malek. Oprócz niego na ekranie zobaczymy Lucy Boynton, czy Bena Hardy’ego. Film wyreżyserował Bryan Singer.

O tym, że "Bohemian Rhapsody" to wyjątkowo kusząca propozycja na sobotni wieczór niech świadczy fakt, że film zdobył aż 4 Oscary:

  • Najlepszy aktor pierwszoplanowy Rami Malek,
  • Najlepszy dźwięk John Casali, Paul Massey, Tim Cavagin,
  • Najlepszy montaż John Ottman,
  • Najlepszy montaż dźwięku John Warhurst, Nina Hartstone.
Tagi: TVP TVN Polsat