Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zadziwiające, co się stało po przejęciu przez Agnieszkę Woźniak-Starak spadku po mężu. Kto by pomyślał?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.10.2023 19:03

Zadziwiające, co się stało po przejęciu przez Agnieszkę Woźniak-Starak spadku po mężu. Kto by pomyślał?

Agnieszka Woźniak-Starak
KAPIF

Agnieszka Woźniak-Starak od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, które sięgnęło zenitu, gdy jej mąż zginął w tajemniczych okolicznościach. Teraz ponownie portale plotkarskie postanowiły przyjrzeć się jej poczynaniom uważniej, gdyż niedawno odziedziczyła ogromną fortunę po zmarłym ukochanym.

Najnowsze doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Niedawno odziedziczyła fortunę

Nie da się ukryć, że nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską, ale nikt z pewnością nie był w stanie nawet zrozumieć, przez co wówczas przechodziła jego żona. Wdowa po miliarderze nagle znowu znalazła się na pierwszych stronach gazet, które dodatkowo rozpisywały się, m.in. na temat tajemniczej kobiety, która miała towarzyszyć mu w ostatnich chwilach życia. Choć z czasem temat ucichł, to Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nie może mówić o spokoju.

Jeden z tabloidów przekazał właśnie zaskakujące wieści dotyczące gwiazdy TVN i wdowy po milionerze. Wyliczano, że Piotr Woźniak-Starak pozostawił po sobie garaże pełne luksusowych samochodów, liczne dzieła sztuki i wiele nieruchomości z apartamentem na Manhattanie o wartości 30 milionów złotych na czele.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową fuchę. Milionerka jeszcze bardziej powiększyła swój majątek

Popularna prezenterka podpisała z mężem intercyzę. Mimo to dostanie dziesiątki milionów złotych

Jak przekazują media, młody producent filmowy nie pozostawił po sobie testamentu, a w intercyzie podpisanej przed ślubem zawarty był jedynie zapis dotyczący rozwodu. Rodzice zmarłego nie mieli zamiaru podważać dokumentu, dlatego cały majątek po tragicznie zmarłym mężczyźnie trafi w ręce gwiazdy TVN.

- Co prawda dziennikarka i jej mąż podpisali przed ślubem intercyzę, ale miała ona obowiązywać jedynie w przypadku rozwodu. Woźniak-Starak nie pozostawił po sobie testamentu, który stanowiłby inaczej, zatem dziennikarka odziedziczyła po mężu pokaźny spadek, w tym wspomniany wcześniej apartament - donosił portal shownews.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierza "leżeć i pachnieć". Nawiązała nową współpracę

Teraz portal "Super Express" przekazuje kolejne wieści na temat życia popularnej prezenterki. Jak informuje tabloid, fortuna odziedziczona po mężu z pewnością starczyłaby jej do końca życia, ale Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierza jej trwonić.

- Dziennikarka jest nie tylko mądra, ale i piękna, a do tego ma ogromną klasę i świetny styl. Jest więc łakomym kąskiem dla reklamodawców. Właśnie została twarzą ekskluzywnego sklepu internetowego, w którym można znaleźć wyselekcjonowane suplementy diety, luksusowe kosmetyki, perfumy i produkty poprawiające samopoczucie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci - donosi "Super Express", informując o nowej współpracy reklamowej gwiazdy.

Jak przekazuje dalej tabloid, dziennikarka dzięki kampanii może promować zdrowy styl życia, na którym jej bardzo zależy oraz poruszać sprawę losu zwierząt w Polsce.

Źródło: Super Express, ShowNews