Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na weselu. Fani zachwyceni
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 12.05.2024 12:17

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na weselu. Fani zachwyceni

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF/Instagram

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami z wesela, na które udali się w charakterze gości. “Zjawiskowo”, “pięknie”, “co za elegancja” - komentują zachwyceni fani. 

Początek związku w atmosferze medialnego skandalu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, to para, która przez kilka lat gościła na ekranach telewizorów, prowadząc program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Wkrótce jednak okazało się, że stanowią parę nie tylko na ekranie, ale i w życiu. Opinię publiczną oburzył fakt, że Katarzyna Cichopek była wówczas w związku małżeńskim z tancerzem Marcinem Hakielem.

Kiedy na początku roku Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w zostali zwolnieni z Telewizji Polskiej, wiele osób zastanawiało się, czy znajdą dla siebie miejsce w innej stacji. Obydwoje jednak postanowili wystartować z własnym podcastem "Serio?".

Wydaje się, że pomimo początkowych trudności, para zaczyna zdobywać coraz większą sympatię. 

ZUS może zmniejszyć wypłaty dla emerytów. Trzeba być czujnym

Wspólna zabawa na weselu

Katarzyna Cichopek regularnie umieszcza na swoim profilach w mediach społecznościowych relacje dla fanów. Niedawno furorę zrobiły wspólne z Maciejem Kurzajewskim zdjęcia w rzepaku. 

Ostatnio aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z wesela, na które wybrała się oczywiście wspólnie ze swoim partnerem. 

Nie umknęło to uwadze jej fanów, którzy licznie, komentując, prześcigają się w komplementach. 

“Zjawiskowo”, “pięknie”, “cudowni”, “piękna para”, “po prostu klasa”, “co za figura i elegancja” - to tylko niektóre z komentarzy.

Katarzyna Cichopek wciąż jest obecna w TVP

Pomimo styczniowego zwolnienia z “Pytania na śniadanie” aktorka nie zerwała całkowicie kontaktu z nową Telewizją Polską. Wciąż występuje bowiem w jednym ze sztandarowych seriali stacji “M jak Miłość”. Warto zaznaczyć, że Cichopek należy do ekipy, która od samego początku uczestniczy w tworzeniu tego popularnego serialu. 

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - wyznała w podcascie "Serio"?".

Źródło: Instagram/Goniec.pl/Plejada