Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Agata Kornhauser-Duda olśniła nową kreacją. Wszyscy patrzyli tylko na nią
Patryk Idziak
Patryk Idziak 03.07.2024 09:14

Agata Kornhauser-Duda olśniła nową kreacją. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Agata Kornhauser-Duda
fot. Michał Żebrowski/East News

Andrzej Duda odbył spotkanie z parą prezydencką Albanii, na którym towarzyszyła mu jego żona. Agata Kornhauser-Duda zachwyciła swoją kreacją, która poza ładnym fasonem ma też prawdziwie letni kolor.

Żona prezydenta Andrzeja Dudy kradnie uwagę swoim ubiorem

Przed coraz szybciej nadchodzącym zakończeniem prezydentury Andrzeja Dudy, odbywa on jeszcze wiele spotkań, by wzmacniać stosunki międzynarodowe. Agata Kornhauser-Duda pojawiła się na przywitaniu pary prezydenckiej Albanii i z miejsca skradła całą uwagę, bo jej ubiór zdecydowanie wybijał się na tle pozostałych kreacji.

Małgorzata z "Sanatorium miłości" nie wytrzymała. "TVP pokazało zołzę"

Agata Kornhauser-Duda w różowej sukni. Tak się prezentuje

Jest lato i w tej szczególnej porze roku na ulicach roi się od kolorowych stylizacji. Od klasycznej czerni i bieli można odejść nawet podczas oficjalnych wizyt państwowych, z czego skorzystała Agata Kornhauser-Duda, wkładając pudroworóżową suknię z długim rękawem. Strój w kroju litery “A” sięgał do połowy łydki, a na ramieniu pierwsza dama RP miała doszyty kwiat wtapiający się w całość ubioru.

Agata Kornhauser-Duda
fot. Michał Żebrowski/East News

Agata Duda towarzyszyła prezydentowi w ważnym spotkaniu

Agata Duda świetnie się zaprezentowała i dbała o to, by para prezydencka Albanii czuła się dobrze, goszcząc w Polsce. Spotkanie Andrzeja Dudy ma poruszać sprawy rozwoju współpracy gospodarczej między państwami, a także bezpieczeństwa.

Rozwój relacji dwustronnych, współpraca gospodarcza, a także integracja państw Bałkanów Zachodnich z Unią Europejską oraz zbliżający się jubileuszowy Szczyt NATO w Waszyngtonie to tematy rozmów Prezydenta Andrzej Duda z albańskim przywódcą. Dziś Prezydent Bajram Begaj z Małżonką Armandą Begaj składają pierwszą oficjalną wizytę w Polsce.