Rozrywka.Goniec.pl > Andrzej Duda

Andrzej Duda

Agata Duda
16.11.2023 21:09 Na zdjęciu ma zaledwie 20 lat, teraz każdy Polak wie, kim jest. Ledwo można ją poznać

Na zamieszczonym wyżej zdjęciu ma zaledwie 20 lat, choć obecnie jest już dojrzałą kobietą, znaną na całą Polskę. Jej mąż jest równie znany, nie tylko w kraju, ale także na świecie. Czy jesteś w stanie rozpoznać, kim jest ta urocza blondynka?

Agata Duda Andrzej Duda
11.11.2023 19:58 Co robił Andrzej Duda podczas obchodów 11 listopada? Pierwsza dama ostro go potraktowała. Odrzuciła jego zaloty!

Prezydencka para zazwyczaj podczas wystąpień publicznych pozwala sobie na odrobinę czułości, co niewątpliwie ociepla ich wizerunek. Niestety, 11 listopada podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości zaloty Andrzeja Dudy okazały się płonne. To, że powiało chłodem, obrazuje nagranie, które krąży po sieci. Co zrobiła Agata Duda?

Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Fot. Kapif / Instagram @detektywkrzysztofrutkowski
11.11.2023 15:44 Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Chłopiec ma przesłanie dla prezydenta. Padły mocne słowa

9-letni syn Krzysztofa Rutkowskiego zamieścił w sieci specjalne nagranie, w którym zwrócił się bezpośrednio do Andrzeja Dudy. Junior na tę okoliczność skrupulatnie się przygotował. Co miał do przekazania prezydentowi Polski? Padły zaskakujące słowa.

Andrzej Duda
27.10.2023 13:11 Poznajecie mężczyznę ze zdjęcia? Dziś jest już po pięćdziesiątce i zna go każdy Polak

Kim jest uroczy młodzieniec, który pozuje do zdjęcia? Choć dla wielu osób może być to zaskoczeniem, dziś ma on 51 lat i na stałe zagościł w kartach polskiej historii. O kim mowa?

Andrzej Duda, Aleksander Kwaśniewski
16.10.2023 10:21 Aleksander Kwaśniewski zabrał głos po wyborach. Zwrócił się do Andrzeja Dudy z serią porad

Za nami wybory parlamentarne, które zarówno w politykach, jak i w obywatelach wywołały niemałe emocje. Kiedy tylko pojawiły się pierwsze, sondażowe wyniki, głos postanowił zabrać Aleksander Kwaśniewski, który zwrócił się do Andrzeja Dudy, mówiąc, co zrobiłby na jego miejscu. Obecnemu prezydentowi nie szczędził licznych rad. 

Kinga Duda
01.10.2023 12:19 Wiemy, gdzie mieszka Kinga Duda. Taki apartament kosztuje krocie

W czasie, kiedy Andrzej Duda zasiadł na fotelu prezydenta, jego jedyna córka, Kinga, była wówczas na studiach. Po kilku latach zapewne dużo zmieniło się w życiu prezydentówny. Przede wszystkim to, że nie mieszka już z rodzicami, a jest dorosłą, samodzielną i niezależną finansowo kobietą. Wiadomo też, gdzie Kinga Duda mieszka, a co ciekawe, mieszkania w tej okolicy kosztują krocie.

Krzysztof Jackowski
09.08.2023 12:50 Krzysztof Jackowski wie, co czeka Polaków przed wyborami. Powróżył ze zdjęć Kaczyńskiego i Dudy

Z okazji zbliżających się wyborów Krzysztof Jackowski postanowił przekazać fanom swoje wizje. Jasnowidz skupił się na zdjęciach Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy. Co tam zobaczył?

Mariusz Max Kolonko
31.07.2023 20:10 Mariusz Max Kolonko groził śmiercią Andrzejowi Dudzie. Prokuratura w akcji

Mariusz Max Kolonko może ponieść srogie konsekwencje za słowa, jakich w ferworze emocji użył wobec prezydenta Polski. Kontrowersyjny dziennikarz w pełnej wulgaryzmów i obrazowych porównań odezwie zagroził śmiercią Andrzejowi Dudzie. Co spowodowało tak wielką złość u Mariusza Maxa Kolonki i jaka grozi mu kara?

Andrzej Duda bohaterem duńskich "Milionerów". Uczestniczka się go nie spodziewała
14.02.2023 15:16 Andrzej Duda bohaterem duńskich "Milionerów". Uczestniczka straciła koła ratunkowe, była bezradna

Polacy mają w swojej historii wiele wielkich nazwisk, z których mogą być naprawdę dumni. Na drugiej stronie skali znajdziemy, m.in. prezydenta Andrzeja Dudę, który dość niespodziewanie stał się bohaterem duńskiej edycji "Milionerów". Głowa państwa okazała się przeszkodą nie do pokonania.

Andrzej Duda złożył życzenia Sławie Przybylskiej
02.11.2022 20:01 Andrzej Duda złożył życzenia Sławie Przybylskiej

Andrzej Duda wraz z pierwszą damą za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyli życzenia Sławie Przybylskiej. Wykonawczyni kultowego przeboju "Pamiętasz, była jesień" obchodzi dziś 90. urodziny.Andrzej Duda opublikował na oficjalnym profilu zdjęcie przedstawiające bukiet kolorowych kwiatów, wśród których znalazły się m.in. herbaciane róże. Prezent prawdopodobnie trafił już w ręce Sławy Przybylskiej, która dziś skończyła 90 lat.

agata korhnauser-duda andrzej duda
01.10.2022 08:44 Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Znajoma wyjawiła, jakim naprawdę są małżeństwem

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem od ponad ćwierć wieku. Prezydencka para pobrała się w 1994 roku, jednak dopiero po zamieszkaniu w Belwederze losy ich płomiennego uczucia stały się tematem medialnych publikacji. Znajoma Pierwszej Damy opowiedziała, jak wygląda łącząca ich relacja. Czy rzeczywiście tworzą zgrany duet?

Agata Duda i Andrzej Duda, fot. Piotr Molecki/East News
24.09.2022 22:09 Agata Duda nie dała sobie dmuchać w kaszę? Rodzice Andrzeja Dudy wyznali, że małżeństwo nie posłuchało ich rad

Mówi się, że za każdym silnym mężczyzną stoi silna kobieta. Przypadek Agaty Dudy może potwierdzać hipotezę, że to porzekadło nie jest przesadzone. Agata Duda ma najwyraźniej zbyt silny charakter, by dać sobie udzielać rad. "Super Express" przedstawił historię z wczesnego etapu małżeństwa prezydenta i jego małżonki, opowiedzianą słowami teściów Pierwszej Damy.

Andrzej Duda żegna Franciszka Pieczkę
23.09.2022 21:25 Poruszony Andrzej Duda żegna Franciszka Pieczkę. "Pozostaje żywy i niezapomniany"

W wieku 94 lat odszedł Franciszek Pieczka, wybitny polski aktor, którego śmierć zasmuciła nie tylko najbliższych, ale również fanów kina i teatru. Do spływających z całego kraju kondolencji i wyrazów współczucia dołączył także prezydent Andrzej Duda, który opublikował w sieci kilka wzruszających słów.Franciszek Pieczka zmarł w piątek, 23 września 2022 roku, a informacja o jego śmierci błyskawicznie obiegła krajowe media. Zarówno bliscy, jak i fani aktora pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Prezydent Andrzej Duda nie umiał się zachować? W trakcie pogrzebu stroił miny... przed Joe Bidenem
19.09.2022 17:34 Prezydent Andrzej Duda nie umiał się zachować? W trakcie pogrzebu stroił miny przed kamerami

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną, Agatą Kornhauser-Dudą, dotarli w niedzielę, 18 września do Londynu, gdzie dzień później wzięli udział w ceremoniach pogrzebowych królowej Elżbiety II. Choć przez większość czasu wizyta polskiego prezydenta przebiegała bez zakłóceń, to nie ustrzegł się on kilku wpadek.Andrzej Duda słynie ze swojej "memiczności", która jest raczej niezbyt pożądana w okolicznościach takich jak pogrzeb uwielbianej przez świat królowej Elżbiety II. Pierwsze faux-pas, które można prezydentowi wybaczyć, dostrzeżono podczas wizyty w Westminster Hall, gdzie wraz z żoną złożył hołd zmarłej monarchini. Zagubiony prezydent błądził wzrokiem po pomieszczeniu, ewidentnie zagubiony i nieświadomy tego, gdzie powinien iść.

Andrzej Duda z żoną już w Londynie. Prezydencka para pożegnała królową Elżbietę
19.09.2022 10:36 Pogrzeb Elżbiety II. Andrzej Duda z żoną już w Londynie. Prezydencka para oddała hołd królowej, nagranie trafiło do sieci

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną, Agatą Kornhauser-Dudą, dotarli w niedzielę, 18 września do Londynu, gdzie będą uczestniczyć w pogrzebie królowej Elżbiety II. Prezydencka para oddała już hołd zmarłej monarchini przy trumnie wystawionej w Westminster Hall.W poniedziałek, 19 września odbędzie się pogrzeb królowej, w którym wezmą udział przywódcy państw z całego świata. Dzień przed ceremonią prezydent Polski z pierwszą damą oddali hołd królowej Elżbiecie II. Agata Kornhauser-Duda miała na sobie skromną, elegancką czarną sukienkę o garniturowym klasycznym kroju. Andrzej Duda z żoną złożyli swoje wpisy się do księgi kondolencyjnej i spędziła kilka minut przed trumną zmarłej monarchini.

Królowa Elżbieta Andrzej Duda Agata Duda
12.09.2022 13:59 Andrzej Duda nie poleci na pogrzeb Elżbiety II państwowym samolotem. Wystosowano oficjalny zakaz

Pogrzeb Elżbiety II bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych wydarzeń trwającej epoki. Podczas pogrzebu hołd zmarłej monarchini oddadzą głowy wielu państw - między innymi Andrzej Duda. Co ciekawe, ogłoszono, że najznamienitsi politycy świata nie będą mogli skorzystać z państwowych samolotów.Może się okazać, że niektórzy będą zmuszeni zrezygnować ze wzięcia udziału w uroczystości lub będą kombinować, jak ominąć żądania i zakazy, by cieszyć się wygodą.

Andrzej Piaseczny
23.08.2022 07:09 Andrzej Piaseczny poparł prezydencki projekt. Czy już zapomniał, co Andrzej Duda mówił o społeczności LGBT?

Andrzej Piaseczny był jedną z gwiazd podczas widowiska Earth Festival 2022 w Uniejowie. Piosenkarz uraczył publiczność nie tylko swoją muzyką. Przed występem wygłosił zaskakujące poparcie dla jednego z kontrowersyjnych projektów proponowanych przez prezydenta. Czy już zapomniał, co Andrzej Duda mówił o LGBT?

Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska
13.08.2022 20:50 Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych spodenkach. Andrzej Duda zareagował

Andrzej Duda w wolnym czasie chętnie scrolluje Instagram i zostawia pozytywne reakcje pod fotkami polskich celebrytów. Tym razem prezydent postanowił docenić wdzięki Małgorzaty Kożuchowskiej, która opublikowała zdjęcie w kusych szortach.Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami fotografią, do której pozowała w kawiarni, ze szklanką mrożonej kawy w dłoni. Miała na sobie błękitną koszulę przypominającą japońskie kimono i beżowe szorty, które odsłoniły zgrabne nogi aktorki. Stylizację dopełniła niewielką, kremową torebką w stylu boho z frędzelkami i drewnianym uchwytem.

Piotr Molecki/East News
09.08.2022 12:22 Agata Duda wspiera chorą na SMA Zosię. Na licytację przekazała wyjątkową rzecz

Agata Duda nie lubi afiszować się ze swoją charytatywną działalnością. Chociaż w niektórych tabloidach jest ona krytykowana za małą medialność swoich działań, to absolutnie nie można zarzucić jej nikłego zaangażowania w swoją pracę. Nie raz pokazała, jak wielkie ma serce i jak dużą radość sprawia jej pomaganie potrzebującym. Tym razem Agata Duda postanowiła wesprzeć licytację na rzecz chorej Zosi. Przekazała drogocenny podarunek - broszkę z macicy perłowej. Agata Duda co roku bierze udział w akcjach dobroczynnych, m.in. „Choinki Jedynki”, czy „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Tym razem pomocy potrzebuje mała Zosia chora na SMA. Najbliżsi małej pacjentki zbierają pieniądze na lek, który może uratować jej życie. Żona Prezydenta RP postanowiła przekazać na ich rzecz piękną biżuterię. To broszka wykonana z macicy perłowej, a oprócz niej do szczęśliwego kupca trafi także specjalny bilecik sygnowany podpisami Pary Prezydenckiej. Na stronie licytacji oprócz broszki dostępne są także eleganckie złote spinki Prezydenta Andrzeja Dudy.

Projekt bez tytułu (1)
15.07.2022 14:46 Teresa Lipowska świętuje 85. urodziny. Wyjątkowy gest Andrzeja Dudy

Teresa Lipowska świętowała wczoraj 85. urodziny. Choć w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról, największą sympatię zaskarbiła sobie dzięki roli Barbary Mostowiak z "M jak miłość". Z okazji jubileuszu wyjątkowej aktorki, na piękny gest zdobyła się także para prezydencka, Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Teresa Lipowska dokładnie 14 lipca obchodziła swoje 85. urodziny. Choć patrząc na energię i pogodę ducha aktorki, aż trudno uwierzyć, że przeżyła już tyle wiosen. Urodziła się w Warszawie, ale jej młodość związana jest ściśle z Łodzią. To tam ukończyła szkołę filmową i stawiała pierwsze kroki na scenie. Później przeniosła się do Warszawy i na dobre związała się ze stołecznymi teatrami.

Agata Duda w Egipcie przyćmiła samą Kleopatrę. Wszyscy zachwyceni stylizacją Pierwszej Damy
30.05.2022 22:40 Agata Duda w Egipcie przyćmiła samą Kleopatrę. Wszyscy zachwyceni stylizacją pierwszej damy

Andrzej Duda udał się w delegację do Kairu, gdzie miało odbyć się spotkanie z prezydentem Egiptu Abdelfattahem Al Sisiem. Polskiej głowie państwa towarzyszyła oczywiście małżonka, której stylizacja zwróciła uwagę wszystkich.Głównym tematem rozmowy przywódców obu Państw będzie kryzys żywnościowy spowodowany zablokowaniem ukraińskich portów przez wojska rosyjskie.

Krzysztof Skiba Andrzej Duda
27.05.2022 13:42 Krzysztof Skiba o Andrzeju Dudzie: "Mam odruch wymiotny"

Krzysztof Skiba, członek zespołu Big Cyc, opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym odnosi się do Andrzeja Dudy. Muzyk nie szczędził słów krytyki, nazwał prezydenta "Człowiekiem z plasteliny". Krzysztof Skiba znany jest z tego, że lubi w prześmiewczy sposób odnieść się do działań rządu. W nowym numerze Dominika Kearney'a wystąpił jako "Pancerny Marian" parodiując postać Mariana Banasia. Z kolei w minionym roku wystąpił w teledysku do piosenki "Dziewczyna trudna jak poniedziałek" Jacka Kawalca. W tym klipie zagrał prof. Krystynę Pawłowicz, posłankę Prawa i Sprawiedliwości. Teraz Krzysztof Skiba zdecydował się na ostry wpis o prezydencie Andrzeju Dudzie.

Jerzy Trela
23.05.2022 13:37 Pogrzeb Jerzego Treli. Właśnie zakończyły się uroczystości. Padło wiele pięknych słów

Pogrzeb Jerzego Treli odbył się w poniedziałek, 23 maja, w Krakowie. Aktor, którego widzowie kojarzyć mogą z setek ról teatralnych i filmowych oraz wychowawcę wielu pokoleń artystów, został pożegnany przez rodzinę, przyjaciół i przedstawicieli świata kultury.

Andrzej Duda
17.05.2022 08:42 Andrzej Duda opublikował wpis w środku nocy. Zwrócił się do wielu Polaków

Andrzej Duda opublikował w nocy wpis, w którym podziękował internautom za złożone mu życzenia i wyrazy serdeczności. Prezydent Polski obchodził wczoraj swoje 50. urodziny. To był wyjątkowy dzień w życiu Andrzeja Dudy. Jubilat otrzymał niezliczoną ilość życzeń i słów uznania. Nic dziwnego, 50. urodziny obchodzi się tylko raz. Urodziny Andrzeja Dudy 16 maja Andrzej Duda obchodził swoje 50. urodziny. Przez cały dzień media społecznościowe prezydenta były zalewane wpisami od jego zwolenników, ale również i tych, niepochlebnie oceniających na co dzień jego pracę. Wszyscy zjednoczyli się, by życzyć głowie państwa polskiego wszystkiego najlepszego. Większość internautów postanowiła odłożyć spory polityczne na bok i skupić się na tym, co dobre w prezydenturze Andrzeja Dudy. Przez cały dzień Twitter rozgrzany był do czerwoności, oczekując na jakikolwiek komentarz ze strony jubilata. Wielu zastanawiało się, czy ze względu na skromność, prezydent zdecyduje się w jakiś sposób odnieść do swojego święta. Ostatecznie, w środku nocy nieoczekiwanie pojawił się wpis Andrzeja Dudy. Polityk zwrócił się w nim do internautów i podziękował za wyrazy serdeczności. Prezydent dziękuje - Wszystkich TT-owiczów, którzy pamiętali o mojej rocznicy (50;-), serdecznie pozdrawiam, dziękuję za życzenia i miłe słowo - napisał na Twitterze Andrzej Duda. Wszystkich TT-owiczów, którzy pamiętali o mojej rocznicy (50;-), serdecznie pozdrawiam, dziękuję za życzenia i miłe słowo. Dobrej nocy!— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) May 16, 2022 Mimo bardzo późnej pory, pod wpisem szybko pojawiły się komentarze, w których sympatycy komplementowali prezydenta, a spóźnialscy dołączali swoje życzenia, przepraszając za opieszałość. - Jest Pan naszym ukochanym Prezydentem! - napisała jedna z twitterowiczek. Mając świadomość, że godzina, delikatnie rzecz ujmując, nie jest wczesna, a większość Polaków już smacznie śpi, Andrzej Duda zakończył swój wpis żegnając się słowami "dobrej nocy". Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Niepokojące doniesienia o Janie Nowickim. Aktor traci pamięć, wyznał całą prawdęPiotr Żyła ma ukryty talent. Skoczek chwycił za gitarę i wystąpił na weseluMatura WOS 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań maturalnych z WOSŹródło: goniec.pl

duda
01.05.2022 20:09 Małgorzata Kożuchowska spędza majówkę w Toskanii. Andrzej Duda był zachwycony jej zdjęciem

W tym roku Małgorzata Kożuchowska postanowiła spędzić majówkę w słonecznych Włoszech. Gwiazda pochwaliła się podróżą w mediach społecznościowych i opublikowała w sieci zdjęcia z wyjazdu. Fotografie przypadły do gustu nie tylko fanom aktorki, ale również prezydentowi Andrzejowi Dudzie.Była gwiazda serialu "M jak miłość" wykorzystała chwilę wolnego i w długi weekend majowy wybrała się do Toskanii, gdzie wypoczywa przed ważna premierą. Aktorka swoim urlopem pochwaliła się na Instagramie.– Majówkę uważam za otwartą. Ostatni oddech przed premierą – napisała aktorka pod jednym ze swoich zdjęć z Toskanii.

Andrzej Duda w Ukrainie
17.04.2022 07:23 Krzysztof Skiba komentuje zdjęcia Andrzeja Dudy z Ukrainy. Kpiące słowa

13 kwietnia Andrzej Duda wybrał się do Ukrainy wraz z prezydentami Litwy, Łotwy i Estonii. Celem wizyty było przede wszystkim spotkanie oraz rozmowa z Wołodymyrem Zełenskim. Zdjęcia z wyjazdu głowy państwa były szeroko komentowane w sieci. Swój głos w dyskusji zabrał również Krzysztof Skiba.O poranku 13 kwietnia media obiegła informacja, że Andrzej Duda jest już w pociągu do Kijowa. Do ostatniej chwili, ze względów bezpieczeństwa, sprawa utrzymywana była w tajemnicy. Wraz z polskim politykiem do Ukrainy wybrali się Alar Karis (prezydent Estonii), Egils Levits (prezydent Łotwy) i Gitanas Nausėda (prezydent Litwy).

ANDRZEJ DUDA
31.03.2022 16:19 Tajemnicze bransoletki na rękach Andrzeja Dudy. Wiemy, co oznaczają

Andrzej Duda zaczął nosić na rękach tajemnicze bransoletki. Choć te nie pasują właściwie do żadnego z elementów eleganckiego ubioru. Co mogą oznaczać i skąd je ma? W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd opowiedziała o sekretnym elemencie garderoby. Bransoletki na nadgarstkach głowy państwa mają kolory pomarańczowy i czarny. Okazuje się, że ich symbolika ma duże znaczenie dla tego, kim jest prezydent i czym się zajmuje.

Projekt bez tytułu(4)
27.03.2022 18:57 "Save Ukraine". Andrzej Duda zwrócił się do walczących o swój kraj Ukraińców

Trwa maraton charytatywny "Save Ukraine" w TVP, którego celem jest m.in. zbiórka funduszy na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Słowa wsparcia dla walczącej z rosyjskim najeźdźcą Ukrainy przekazał także prezydent Andrzej Duda, który w swojej wypowiedzi zwrócił się do "drogich ukraińskich przyjaciół".- Oba nasze narody kochają wolność i nigdy nie pozwolą sobie jej odebrać. Jesteśmy sobie bardzo bliscy już od wieków, ale dziś łączą nas szczególne więzy, dlatego niesiemy wam pomoc i wsparcie - podkreślił prezydent Polski.