Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Intrygujący wpis Andrzeja Dudy w sieci. "Ulubieniec Agaty"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.02.2024 20:44

Intrygujący wpis Andrzeja Dudy w sieci. "Ulubieniec Agaty"

Agata i Andrzej Dudowie
KAPiF/AKPA;Intrygujący wpis Andrzeja Dudy w sieci

Andrzej Duda już od kilku lat zasiada na czele naszego kraju, przy okazji co jakiś czas zaliczając nieoczekiwane wpadki, które zdecydowanie nie umykają uwadze zarówno mediów, jak i internautów. Tym razem prezydent zamieścił w sieci post, pokazując dostojnego jegomościa. Zdradził, że jest on ulubieńcem jego żony.

Andrzej Duda poznał swoją żonę jeszcze w liceum

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wzięli ślub 21 grudnia 1994 roku, a rok później przyszła na świat ich jedyna córka, Kinga. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułości i chętnie obdarzają się uroczymi gestami, jednak nie od razu uczucie pomiędzy tą dwójką rozkwitło, a młodzi potrzebowali czasu, by zwrócić na siebie wzajemną uwagę.

Poznali się jeszcze w liceum, bowiem uczęszczali do tej samej placówki edukacyjnej, jednak nie od razu mieli okazję do bliższego poznania się. Nadarzyła się ona podczas jednej z prywatek, organizowanej przez wspólnego znajomego. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, a obecna Pierwsza Dama potrzebowała nieco czasu, by zainteresować się szkolnym kolegą. 

Agata i Andrzej Dudowie
fot. KAPIF;Intrygujący wpis Andrzeja Dudy w sieci
Krzysztof Stanowski wystartuje w wyborach prezydenckich? Dziennikarz wyjawił swoj plan

Andrzej Duda na Instagramie

Wprawdzie Andrzej Duda piastuje bardzo ważne stanowisko w Polsce, nie przeszkadza mu to jednak w byciu aktywnym w sieci. Na Instagramie można znaleźć profil prezydenta naszego kraju, a przynajmniej tak wynika z materiałów zamieszczanych na danym koncie, bowiem są one prywatne i prawdopodobnie osoby trzecie nie miałyby do nich dostępu.

Na wyżej wspomnianym profilu znajdującym się w sieci można znaleźć wiele interesujących materiałów, dzięki którym pokazuje, że pomimo pełnienia funkcji głowy państwa, można żyć, jak reszta rodaków - podróżować, ćwiczyć, relacjonować pobyt u najbliższych czy też pokazać… ulubieńca swojej małżonki.

Andrzej Duda
fot. KAPIF;Intrygujący wpis Andrzeja Dudy w sieci

Andrzej Duda zaprezentował internautom ulubieńca pierwszej damy

Na profilu Andrzeja Dudy możemy znaleźć pokaźną ilość ciekawych materiałów dotyczących zarówno jego pracy, jak i życia prywatnego. W sobotę 17 lutego pojawiło się nowe, zaskakujące zdjęcie, na których prezydent Polski prezentuje, jak wygląda ulubieniec pierwszej damy. Okazuje się, że jest on niezwykle dostojny i zamieszkuje wspólnie z nimi w pałacu prezydenckim.

A kim jest tajemniczy jegomość? Otóż posiada on cztery łapki, puchaty ogon i wyraźnie bystre oczy i jest kotem. Nosi urocze imię Tinek i jest ulubieńcem przede wszystkim Agaty Kornhauser-Dudy, jednak zapewne i Andrzejowi Dudzie skradł serce. Rozmruczanym czworonogiem prezydent pochwalił się z okazji Dnia Kota.