Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych spodenkach. Andrzej Duda zareagował
Irmina Jach
Irmina Jach 13.08.2022 20:50

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych spodenkach. Andrzej Duda zareagował

Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska
@Sebastian_Wielechowski/AGENCJA SE/East News Instagram/malgorzatakozuchowska_

Andrzej Duda w wolnym czasie chętnie scrolluje Instagram i zostawia pozytywne reakcje pod fotkami polskich celebrytów. Tym razem prezydent postanowił docenić wdzięki Małgorzaty Kożuchowskiej, która opublikowała zdjęcie w kusych szortach.

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami fotografią, do której pozowała w kawiarni, ze szklanką mrożonej kawy w dłoni. Miała na sobie błękitną koszulę przypominającą japońskie kimono i beżowe szorty, które odsłoniły zgrabne nogi aktorki. Stylizację dopełniła niewielką, kremową torebką w stylu boho z frędzelkami i drewnianym uchwytem.

Małgorzata Kożuchowska eksponuje nogi w zadziornych szortach. Andrzej Duda nie kryje zachwytu

- Wróciłam z wakacji i od razu wpadłam w wir pracy nad promocją mojego najnowszego filmu Zołza. Na szczęście kawa dodaje energii. Jeszcze łyk i wracam do pracy, bo premiera tuż tuż! Kto czeka? - napisała pod zdjęciem celebrytka, zapowiadając tym samym premierę filmu "Zołza", w którym wcieli się w tytułową rolę.

Małgorzata Kożuchowska na planie współpracuje z Iloną Łepkowską, która przez lata towarzyszyła jej także podczas realizacji kolejnych odcinków telenoweli "M jak miłość". Podczas pracy towarzyszą jej również: Anna Dymna, Artur Żmijewski oraz Rafał Zawierucha.

Zalotna fotografia w miejsca podbiła serca internautów, którzy nie szczędzili aktorce ciepłych słów. "Piękna kobieta", "Najlepsza aktorka", "No niezła z pani zołza", "Dla pani czas stoi w miejscu", "Zniewalasz, Margaret, jak za dawnych lat" - czytamy w sekcji komentarzy.

Co ciekawe, wyrazy uznania postanowił zostawić pod zdjęciem także sam Andrzej Duda, którego zamiłowanie do polskich celebrytów bawi do łez niejednego internautę. Zgodnie ze zwyczajem, ograniczył się jednak do lakonicznego serduszka. Ostatnio sprawdziliśmy, jakie profile jeszcze odwiedza prezydent. Roksana Węgiel to tylko początek.

Kożuchowska Duda
Instagram/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec