Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Chłopiec ma przesłanie dla prezydenta. Padły mocne słowa
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 11.11.2023 15:44

Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Chłopiec ma przesłanie dla prezydenta. Padły mocne słowa

Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Fot. Kapif / Instagram @detektywkrzysztofrutkowski
Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Fot. Kapif / Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

9-letni syn Krzysztofa Rutkowskiego zamieścił w sieci specjalne nagranie, w którym zwrócił się bezpośrednio do Andrzeja Dudy. Junior na tę okoliczność skrupulatnie się przygotował. Co miał do przekazania prezydentowi Polski? Padły zaskakujące słowa.

Krzysztof Rutkowski Junior rozpoczął karierę w social mediach

Krzysztof Rutkowski Junior ma dopiero kilka lat i jest w wieku szkolnym, jednak popularni rodzice uznali, że nie stanowi to przeszkody, by ich pociecha tak wcześnie rozpoczęła przygodę z Instagramem. Choć dla niektórym może to być zdziwieniem, chłopiec z sukcesem (i zapewne pomocą dorosłych) prowadzi swój autorski profil, na którym zamieszcza kadry ze swojego barwnego młodzieńczego żywota. 

Syn Mai Rutkowskiej jest obserwowany przez 4620 tysięcy kont. To właśnie Ci użytkownicy jako pierwsi mogli zobaczyć, jak świętuje niepodległość ojczyzny. A rozmachu, czego można się było spodziewać, nie brakowało... Co udostępnił w sieci?

Ledwo znaleziono ciało Grzegorza Borysa, a Rutkowski znowu jest w akcji! Z samego rana pojawił się komunikat

Syn Krzysztofa Rutkowskiego świętował dzień 11 listopada

Relacja syna detektywa 11 listopada rozpoczęła się od nagrania, na którym raduje się prezentem - bezprzewodowymi słuchawkami. Kilka godzin później Maja Rutkowska pokazała, jak jej pociecha wygląda w profesjonalnym żołnierskim uniformie. Malec uśmiecha się do obiektyw, a w tle w pewnym momencie można było usłyszeć energiczny głos jego ojca. 

Krzysztof Rutkowski stanowczym tonem polecił swojemu pierworodnemu, by wystawił wartę. Chłopiec zastosował się do tych słów a to, co można znaleźć na jego profilu, wymagało nie lada przebojowości. Zwłaszcza, że 9-latek postanowił zwrócić się bezpośrednio do Andrzeja Dudy.

Krzysztof Rutkowski
Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Fot. Instagram @krzysztofrutkowskijunior

9-letni syn Rutkowskiego zwrócił się do Andrzeja Dudy

Syn Krzysztofa Rutkowskiego najpierw "pełnił wartę" przy telewizorze, na którym transmitowano obchody święta 11 listopada. Wspólnie z rodzicami uznał jednak, że to za mało, dlatego nagranie kolejnego kadru odbyło się już na zupełnie innym tle. Chłopiec stanął przed drogim terenowym samochodem, zwrócił się do kamery i wystosował specjalną odezwę do Andrzeja Dudy.

Panie prezydencie, wartę honorową wystawia Rutkowski Patrol - krzyknął, stojąc na baczność w żołnierskim sznycie. 

Co sądzicie o tym szalonym pomyśle?