Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda córka Marysi z "Chłopaków do wzięcia". Są jak dwie krople wody
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.07.2024 10:40

Tak wygląda córka Marysi z "Chłopaków do wzięcia". Są jak dwie krople wody

Marysia i Henio z "Chłopaków do wzięcia"
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Pani Marysia to jedna z najbarwniejszych postaci popularnego programu "Chłopaki do wzięcia". Ukochana Henia nie tylko odmieniła życie mężczyzny, ale także zyskała ogromną sympatię widzów. Kobieta ma córkę, a w jednym z odcinków mieliśmy okazję ją poznać. Jest uderzająco podobna do swojej mamy.

Marysia z "Chłopaków do wzięcia" ma córkę. Tak wygląda

Henio, uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" i emerytowany rolnik, przez wiele lat szukał partnerki, która zechciałaby dzielić z nim życie na wsi. Mimo wielu prób nie mógł znaleźć kobiety, która zgodziłaby się zamieszkać z nim na gospodarstwie i wspólnie prowadzić wiejskie życie. Wszystko zmieniło się, gdy w jego życiu pojawiła się Marysia. Szybko zdobyła serca widzów, a jej ciepła i empatyczna natura szybko zyskała sympatię.

Marysia miała ogromny wpływ na swojego partnera. Dzięki niej Henio zaczął bardziej dbać o siebie i swoje otoczenie. Z jej inicjatywy przeprowadził gruntowny remont swojego domu, który wcześniej był w opłakanym stanie. Z pomocą Marysi oraz jej córki, Henio zdołał odmienić także swoje gospodarstwo, co dodatkowo wzmocniło ich związek.

Oto najpiękniejsza kobieta świata. Niebywałe, gdzie pracowała przed wygraną

Marysia i Henio z "Chłopaków do wzięcia" są ulubieńcami widzów

W jednym z odcinków "Chłopaków do wzięcia" widzowie mieli okazję zobaczyć córkę Marysi. Kobieta pojawiła się w programie, odwiedzając swoją matkę w jej nowym domu z Heniem. Podobieństwo między Marysią a jej córką jest uderzające - obie wyglądają jak dwie krople wody. Choć niewiele wiadomo o jedynaczce, już zdążyła ona zyskać sympatię widzów swoją rezolutnością i otwartością.

Podczas wizyty w domu córki, Marysia i jej pociecha rozmawiały o przyszłych planach związanych z gospodarstwem Henia. Córka Marysi podzieliła się swoimi ambitnymi planami dotyczącymi dalszej renowacji domu. Jej zaangażowanie i gotowość do pomocy pokazują, jak silne więzi łączą tę rodzinę.

Mamcia, to pojadę kiedyś i ci pomogę, zrobimy rewolucję u pana Henia. Z tobą się nie będzie kłócił czy ze mną - powiedziała córka Marysi, podkreślając swoją determinację w realizacji planów.

Para seniorów, mimo pewnych trudności, które musieli pokonać, wydaje się bardzo szczęśliwa. Marysia, przyzwyczajona do pracowitego trybu życia, nie ma nic przeciwko wymagającej pracy w gospodarstwie Henia. Oboje zaręczyli się i planują dalsze kroki w swoim związku.

Tak wygląda córka Marysi z "Chłopaków do wzięcia"

Nic dziwnego, że Marysia i Henio stali się jedną z ulubionych par widzów "Chłopaków do wzięcia". Ich autentyczność i ciepłe relacje przyciągają przed telewizory tysiące fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich codzienne życie.

Wszystko wskazuje na to, że para będzie kontynuować swoją przygodę z programem, a widzowie będą mogli śledzić ich dalsze losy, w tym planowany remont gospodarstwa Henia, w którym czynny udział ma zamiar wziąć córka Marysi. Ich historia to przykład na to, że miłość i wsparcie mogą odmienić życie nawet w późniejszym wieku.

Marysia i Henio z "Chłopaków do wzięcia" to przykład pary, która mimo wielu przeszkód, odnalazła szczęście i miłość. Dzięki wsparciu ukochanej i jej córki, Henio nie tylko odmienił swoje gospodarstwo, ale także zyskał szansę na nowe i lepsze życie.