Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda Pączuś z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie będą zaskoczeni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.07.2024 10:54

Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda Pączuś z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie będą zaskoczeni

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"/Polsat Box Go

Wierni fani “Chłopaków do wzięcia” zapewne pamiętają Grzegorza, znanego jako “Pączuś”. Mężczyzna przed kamerami snuł plany na przyszłość, w których pojawiłaby się upragniona kobieta. Ostatecznie jednak zniknął z polsatowskiego show. Co u niego słychać?

"Pączuś" uczestnikiem "Chłopaków do wzięcia"

“Chłopaki do wzięcia” cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Program ten opowiada o miłosnych perypetiach mężczyzn pochodzących ze wsi oraz małych miasteczek, chcących poznać kobietę swojego życia. Te wyczyny jednak przychodzą im z różnym skutkiem, a oglądający bywają świadkami ich matrymonialnych wzlotów i upadków.

ZOBACZ TAKŻE: Norbi latami był uzależniony od hazardu. Wyjawił, ile pieniędzy stracił. Kwota wbija w fotel

Wśród barwnych bohaterów polsatowskiego show znalazł się również Grzegorz, zwany przez innych “Pączusiem”. Mężczyźnie w życiu codziennym towarzyszyła mama, która również wypatrywała wymarzonej synowej. 

Choć uczestnik “Chłopaków do wzięcia” pragnął zmienić swój stan cywilny, a nawet przed kamerami z dumą prezentował swoją narzeczona Agnieszkę, ostatecznie ich relacja zakończyła się niepowodzeniem, a każde z nich poszło w swoją stronę, nadal wierząc, że na ich drodze stanie miłość.

Maryla Rodowicz weszła na scenę i wszyscy zdębieli. Patrzyli tylko na jej nogi

"Pączuś" niespodziewanie zniknął z ekranów

Choć Grzegorz przez pewien czas był jednym z czołowych bohaterów “Chłopaków do wzięcia” i zapisał się w pamięci wielu oglądających, ostatecznie zniknął z programu. Było to dużym zaskoczeniem, bowiem mężczyzna nie ukrywał, że pragnie znaleźć miłość, dlatego też zdecydował się na udział w polsatowskim show

“Pączuś” nie prowadzi również social mediów, przez co niejeden widz zastanawiał się, co u niego słychać. Wygląda jednak na to, że w życiu Grzegorza nastąpiły pewne zmiany.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka pokazała ciążowy brzuch. Fani zaniepokojeni

Co słychać u Grzegorza z "Chłopaków do wzięcia"?

A co obecnie słychać u “Pączusia”? Zapewne niejeden fan “Chłopaków do wzięcia” zadawał sobie to pytanie. Wprawdzie Grzegorz nie prowadzi mediów społecznościowych, dzięki którym mógłby utrzymywać stały kontakt ze swoimi obserwatorami, to jednak od czasu do czasu pojawiają się informacje na jego temat. 

Niedawno w sieci zostało opublikowane nagranie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że Grzegorz nadal pracuje w ochronie. Film ten został jednak dość szybko usunięty. Zmianie uległ za to jego wygląd. Na platformie X pojawiło się zdjęcie “Pączusia”, na którym można dostrzec, że mężczyzna znacznie schudł, a jego twarz stała się smuklejsza.