Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia": Henio nagle rozgadał się o zaręczynach! Ma wobec Marysi jasny plan, wyjawił romantyczne szczegóły
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.12.2023 16:36

"Chłopaki do wzięcia": Henio nagle rozgadał się o zaręczynach! Ma wobec Marysi jasny plan, wyjawił romantyczne szczegóły

Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Henio nagle rozgadał się o zaręczynach! Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

W programie "Chłopaki do wzięcia" znów może zrobić się gorąco. Henio, który od jakiegoś czasu jest szczęśliwym partnerem pracowitej Marysi, ma wobec niej poważne plany. Czyżby szykował zaręczyny? Dżentelmen ma już plan na te romantyczne chwile.

"Chłopaki do wzięcia". Marysia polubiła Henia od pierwszego wejrzenia

Gdy Henio zgłaszał się do "Chłopaków do wzięcia" nie spodziewał się, że będzie to jedna z najtrafniejszych decyzji w jego życiu. Gdy przed kamerami pokazał, jak wygląda jego kawalerskie życie, z rumieńcami na twarzy obejrzała to samotna Marysia. Uznała, że to znak i wzięła sprawy w swoje ręce. 

No po prostu spodobał mi się Henio, tak. Bardzo go lubię. Polubiłam go już wtedy, jak zobaczyłam go w programie. Taki.. miłosierny był. Myślę sobie: "no co za chłop!" - wspominała kobieta, która finalnie zdołała skraść jego serce. 

Czy życie zakochanej pary wkrótce czekają kolejne zmiany?

"Chłopaki do wzięcia": ile lat mają bohaterowie programu? Widzowie mogą się zdziwić

"Chłopaki do wzięcia". Marysia chciała iść na randkę. Co na to Henio?

Henio i Marysia w nowym odcinku "Chłopaków do wzięcia" ucięli sobie miłą pogawędkę na spacerze. Gdy obejrzeli jabłonki, tuż przy bramie ich wiejskiej posiadłości rozanielona seniorka zaproponowała swojemu lubemu, by wybrali się na herbatę lub dobrą kawę do baru. Zaskoczony ofertą bohater nie był zbyt skory do opuszczenia swojego gospodarstwa. Obawiał się, że ktoś poderwie jego lub, co gorsza, jego ukochaną partnerkę.

Na randkę? Żeby mi jakiś inny facet Cię poderwał? I co ja bym wtedy zrobił? (…) Ktoś by Cię poderwał i ja bym Cię później stracił - argumentował.

Nie ukrywał, że nie chciałby, aby tak się stało. Właśnie dlatego uknuł niecny plan, który obejmuje… zaobrączkowanie swojej towarzyszki. O tym, co dokładnie planuje, opowiedział przed kamerami Polsatu.

"Chłopaki do wzięcia". Henio oświadczy się Marysi? Ma pewien plan

Henio z "Chłopaków do wzięcia" postanowił zgodzić się na wyjście i spędzenie kilku chwil w kawiarni. Kwitnąca relacja z kobietą najwyraźniej wychodzi mu na dobre, ponieważ niebawem zamierza sformalizować ten związek. 

Wcześniej nie miałem żadnej kobiety na stałe, a teraz poznałem Marysię. Chciałbym się z nią dogadać i ułożyć sobie z nią życie - mówił z uwielbieniem, jednocześnie snując dalekosiężne plany dotyczące małżeństwa.

Muszę kiedyś kupić dla Marysi pierścionek. Musimy jechać do miasta i wybrać coś. No i zrobić te zaręczyny na początek - dodał, bez porywania się na wielkie romantyczne słowa.

Jak sądzicie, czy niesiony siłą uczucia jegomość zdobędzie się na efektowne oświadczyny i zaskoczy swoją wybrankę? Fani show Polsatu mają pewne wątpliwości i obawiają się, że małżeńską ofertę wystosuje wobec Marysi w mało widowiskowy sposób. Najważniejsze jednak będzie to, czy usłyszy wyczekiwane "tak". Tego im życzycie?

Źródło: "Chłopaki do wzięcia" Polsat Play