Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia": ile lat mają bohaterowie programu? Widzowie mogą się zdziwić
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.11.2023 19:10

"Chłopaki do wzięcia": ile lat mają bohaterowie programu? Widzowie mogą się zdziwić

Chłopaki do wzięcia
TikTok @jarekmergner6; @samsamantabohlen; @bandziorek_oficiall; Ile lat mają bohaterowie "Chłopaków do wzięcia?"

“Chłopaki do wzięcia” cieszą się dużą popularnością wśród widzów, a wszystko za sprawą uczestników programu oraz ich perypetii życiowych, a także miłosnych. Ile mają lat poszczególni bohaterowie kultowego show, którzy przed kamerami poszukują swojej drugiej połówki?

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się dużą popularnością

“Chłopaki do wzięcia” niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością, a wielu widzów z chęcią zasiada przed telewizorami, by być świadkami miłosnych perypetii uczestników. Program, choć okazał się hitem, jednocześnie budzi ogromne kontrowersje. Wszystko przez to, że fani formatu zarzucają produkcji wykorzystywanie do nagrań osób, które nie do końca radzą sobie z codziennością, często nadużywając alkoholu. 

Dzięki programowi niektórzy z uczestników przestali iść przez życie samotnie, a dodatkowo, zyskując rozpoznawalność, mogli liczyć na pewne profity. Część bohaterów “Chłopaków do wzięcia” prężnie działa w sieci, a nawet miało okazję pojawić się w teledyskach.

"Chłopaki do wzięcia": Mariola przeszła ogromną metamorfozę. Dziś wygląda zupełnie inaczej

Ile lat mają uczestnicy "Chłopaków do wzięcia"?

Dzięki uczestnictwu w programie wiele osób, które początkowo wyłącznie szukało w nim miłości, zyskały także dużą rozpoznawalność oraz sympatię widzów. Przełożyło się to na ich działania w social mediach, bowiem widzowie nieustannie byli ciekawi, co słychać u ich ulubionych bohaterów. Wielu ciekawiło również, ile mają lat.

Jednym z mężczyzn, który pojawia się na szklanym ekranie, jest Jarek Mergner, który przez fanów jest zwany Jarusiem. Choć jest już żonaty, a swoje szczęście znalazł u boku Małgorzaty, nie zniknął ani z programu, ani z sieci. Jego wiek wzbudza ogromne emocje, bowiem ma 39 lat, a może pochwalić się młodzieńczą urodą, która zdecydowanie odejmuje mu wieku.

Inną postacią, którą widzowie znają z formatu, jest Krzysztof Dzierżanowski, znany jako Bandziorek. Jemu również, po latach niepowodzeń, udało się znaleźć partnerkę, z którą chce iść przez życie. Zakochani jakiś czas temu zaręczyli się, a co niektórzy internauci twierdzą, że para być może jest już po ślubie. Bandziorek ma zaś 44 lata.

Ile lat mają uczestnicy i uczestniczki "Chłopaków do wzięcia"?

Wiek pana Henia może co niektórych zaskoczyć. Ten pracowity mężczyzna dopiero jakiś czas temu poznał uroczą panią Marysię, z którą coraz śmielej planuje swoją przyszłość. Pomimo upływu czasu, wciąż może zaskakiwać siłą i energią, którą pożytkuje w pracy na gospodarstwie. Henryk ma 69 lat.

Niektórym z widzów zapewne w pamięć zapadł Andrzej Kuta, znany jako Andelek. Energiczny mężczyzna również poszukuje miłości, jednak nie miał tyle szczęścia, co jego koledzy i nadal przez życie maszeruje sam, nie tracąc nadziei na to, że wkrótce zmieni się jego życie. Andelek ma 49 lat.

Jedną z kobiet, która pojawia się w programie, jest Karina, siostra Stefana. Jest niezwykle charyzmatyczna i otwarta, chętnie chwali się swoim szczupłym i wysportowanym ciałem. Mało kto jednak wie, że obydwoje są bliźniętami i mają 38 lat. Najmłodszym uczestnikiem programu jest Sebastian, znany również jako Jezus. Mężczyzna urodził się w 1992 roku, a więc ma 31 lat.

Źródło: plotek.pl