Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia": Mariola przeszła ogromną metamorfozę. Dziś wygląda zupełnie inaczej
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 25.11.2023 15:44

"Chłopaki do wzięcia": Mariola przeszła ogromną metamorfozę. Dziś wygląda zupełnie inaczej

Mariola, Chłopaki do wzięcia
Jak dziś wygląda Mariola z "Chłopaków do wzięcia"? fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to format, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Stali widzowie, którzy od dawna śledzą program, na pewno pamiętają Mariolę, która niegdyś tworzyła związek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Mimo że ich miłość nie przetrwała próby czasu, widzowie wciąż chętnie śledzą ich życia. Aż trudno uwierzyć, jak wielką metamorfozę przeszła kobieta. 

"Chłopaki do wzięcia" wielkim hitem

Format “Chłopaki do wzięcia” zadebiutował na antenie Polsat Play ponad dekadę temu. Mimo upływu czasu widzowie wciąż bacznie śledzą losy jego bohaterów, a jednym na najpopularniejszych stał się Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Tuż po udziale w programie mężczyzna doczekał się tak wielkiej sławy, że otrzymał nawet możliwość zawalczenia w jednej z gal freak fightowych.

Ryszard mimo zastrzyku gotówki i dużej rozpoznawalność nie poprzestał na licznych występkach, z którymi również był i jest po dziś dzień kojarzony. Obecnie mężczyzna odsiaduje wyrok pozbawienia wolności, a warto wspomnieć, że niegdyś przebywał już w więzieniu i to kilkukrotnie. 

"Chłopaki do wzięcia": Marysia przyłapała Henia na flircie z INNĄ kobietą. Mocny komentarz. Nie zostawiła suchej nitki

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zanim związał się z Asią, pałał sympatią do Marioli

Dziś już wiadomo, że Ryszard od dawna związany jest z Joanną Wielochą, która również dała się poznać widzom. Para doczekała się nawet syna, jednak z powodu rodzinnych problemów chłopiec trafił do rodziny zastępczej. 

Zanim jedna Ryszard związał się na stałe z Asią, wystąpił przed widzami Polsat Play z Mariolą. Para nie szczędziła sobie czułości przed kamerami i wielokrotnie wyznawali sobie miłość. W tamtym czasie kobieta lubowała się w krótkich i rudych włosach. Obecnie nie przypomina siebie z dawnych lat. 

Mariola z Chłopaków do wzięcia
Jak dziś wygląda Mariola z “Chłopaków do wzięcia”? fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play
Mariola Chłopaki do wzięcia
Jak dziś wygląda Mariola z “Chłopaków do wzięcia”? fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play

Jak zmieniła się Mariola z "Chłopaków do wzięcia"?

Okazuje się, że Mariola zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku. Postanowiła zapuścić swoje niegdyś rude włosy, a także zrezygnować z ich farbowania. Zdecydowanie stawia na naturalność, która przypadła do gustu internautów. 

Zdjęcia Marioli pojawiły się na jednej z grup dla fanów programu “Chłopaki do wzięcia” i pochodzą z mediów społecznościowych kobiety. Pod zdjęciem posypały się komplementy i miłe słowa, a komentujący zgodnie uznali, że przemianę Marioli śmiało można ocenić na plus. 

Poznajecie Mariolę z dawnych odcinków “Chłopaków do wzięcia”?

Mariola z Chłopaków do wzięcia
Tak dziś wygląda Mariola z “Chłopaków do wzięcia”, fot. Facebook/Chłopaki Do Wzięcia- Fani programu