Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia". Karina przeszła spektakularną metamorfozę. Fani zaniemówili
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.06.2023 22:17

"Chłopaki do wzięcia". Karina przeszła spektakularną metamorfozę. Fani zaniemówili

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia"
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina z "Chłopaków do wzięcia" choć chłopakiem ewidentnie nie jest i nigdy nie była, bez wątpienia należy do najpopularniejszych bohaterów popularnego show. Uczestniczka formatu wraz ze swoim bratem poszukiwała miłości i zdobyła sobie ogromną sympatię widzów. Kobieta niedawno przeszła prawdziwą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Karina Koch pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą

Karina Koch, znana z programu "Chłopaki do wzięcia", wprawiła internautów w niemałe osłupienie, publikując w sieci efekty swojej zachwycającej metamorfozy. Jak dodaje gwiazda "sama siebie nie poznaję".

Program "Chłopaki do wzięcia" jest jednym z najpopularniejszych, emitowanych przez telewizję Polsat formatów. Od 2012 roku widzowie uważnie śledzą losy bohaterów, którzy zgłosili się do produkcji w poszukiwaniu miłości.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu jest Karina Koch, która na ekranie wystąpiła u boku swojego brata, Stefana. Rodzeństwo zawsze łączyła silna relacja, która dla wielu obserwatorów wydawała się czasami nawet zbyt zażyła.

Wiadomo, co ze związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Na ich profilach pojawiło się to samo

Celebrytka ma powody do radości. Jej brat rozstał się ze znienawidzoną ukochaną

Siostra Stefana niedawno pochwaliła się w sieci swoim odmienionym obliczem, a wielbiciele rodzeństwa Koch nie szczędzili jej komplementów. Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" sama przyznała, że po przemianie sama siebie nie poznaje.

O Karinie Koch ostatnio głośno było głównie za sprawą jej tajemniczego partnera oraz miłosnych perypetii jej brata Stefana, który całkiem niedawno oddał swe serce Aldonie. Niestety miłość nie trwała zbyt długo, gdyż na jaw wyszło, że kobieta oszukiwała bohatera "Chłopaków do wzięcia", mówiąc, że spodziewa się dziecka. Gdy jej kłamstwa wyszły na jaw, Stefan zdecydował się wyrzucić nieszczerą ukochaną z domu, a nagrania z momentu eksmisji krążą już po sieci.

Jak teraz wygląda Karina Koch? Zobaczcie sami

Karina Koch od początku nie przepadała za niedoszłą bratową i ewidentnie jest zadowolona z obrotu spraw. Od momentu wygnania narzeczonej Stefana rodzeństwo zaczęło spędzać ze sobą więcej czasu i dzięki temu udało im się nieco odbudować wyjątkowo silną relację, która ich łączyła.

Jakiś czas temu Karina Koch miała okazję wybrać się do Płocka, gdzie pod okiem kosmetyczki przeszła prawdziwą metamorfozę, której efektami postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych. Siostra Stefana pokusiła się nawet o udział w eleganckiej sesji zdjęciowej, na której możemy zaobserwować nie tylko jej nowy makijaż, ale także odmienioną fryzurę. Fani gwiazdy "Chłopaków do wzięcia" w komentarzach nie szczędzili komplementów swojej ulubienicy.

- Teraz to naprawdę oszlifowany diament. Gratuluję! - napisał jeden z internautów, a kolejny dodał od siebie - Wow, jaka ślicznotka. Pozdrawiam.
Wygląda na to, że nowy "look" przypadł fanom Kariny Koch do gustu. A wam?