Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia". Karina pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani nie mogą uwierzyć, że tak wyglądała
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.05.2023 13:18

"Chłopaki do wzięcia". Karina pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani nie mogą uwierzyć, że tak wyglądała

Karina Koch
Facebook Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina Koch, znana z programu “Chłopaki do wzięcia” zamieściła swoje zdjęcie z przeszłości. Fotografia sprzed wielu lat mocno zaskoczyła fanów, którzy ochoczo wyrazili swoje zdanie na temat jej dawnego wyglądu. Poszukująca miłości uczestniczka zmieniła się nie do poznania. 

"Chłopaki do wzięcia". Karina stała się wielką gwiazdą programu

Karinę Koch widzowie poznali w programie “Chłopaki do wzięcia”, gdzie występuje wspólnie z bratem Stefanem. Zabawna i wysportowana dziewczyna szybko wzbudziła sympatię widzów, z miejsca stając się gwiazdą formatu. Kobieta za pośrednictwem programu zaczęła szukać prawdziwej miłości, jednak jej poszukiwania nie zawsze były naznaczone sukcesem. 

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Weszła do przedszkola i zrobiła oburzającą rzecz

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch pokazała zdjęcie z przeszłości

Karina Koch jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie relacjonuje na nich swoje życie. Mogliśmy zobaczyć fotorelacje z różnych wyjazdów, a także jej prace - figurki, które wykonuje i z których jest bardzo dumna. 

Ostatnio zaskoczyła swoich obserwatorów, umieszczając zdjęcie z przeszłości, na którym widać, że kiedyś była blondynką. Do fotografii dodała żartobliwy opis: “Mega stare zdjęcie. Robione kalkulatorem. Może znowu sobie taką mocną pasemkę zrobić?” 

346945936_1972794066386552_6231446257769658665_n.jpg

Facebook @Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

"Chłopaki do wzięcia". Obserwatorzy Kariny Koch zachwyceni jej zdjęciem z dawnych lat

Pod zdjęciem, które umieściła Karina Koch, obserwatorzy uczestniczki programu “Chłopaki do wzięcia” zostawili mnóstwo komentarzy zachwalających jej dawną fryzurę.

“Bardzo ładnie Ci było w takiej fryzurce i kolorze”, “To Twój kolor! Zdecydowanie lepiej niż w tych ciemnych”, “Super ta fryzurka, bardzo Ci w niej ładnie. Zrób sobie taką” - pisali zachwyceni obserwatorzy.