Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.05.2023 10:53

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu

Karina Koch z programu "Chłopaki do wzięcia"
Facebook @Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" prosto z głębokiej prowincji ruszyła na wycieczkę do Warszawy. Gwiazda pokazała, jak podbija stolicę. Jedno zdjęcie z hotelu wyjątkowo zaskoczyło fanów. Karina Koch zapozowała bowiem w bardzo intrygującej scenerii. 

 

"Chlopaki do wzięcia". Karina ruszyła na podbój Warszawy

Karina Koch co jakiś czas ogłasza w swoich mediach społecznościowych nową miłość lub kolejne odsłony konfliktu z żoną jej ukochanego brata, Aldoną. Tym razem zaserwowała fanom nieco "strawniejsze" wieści. Gwiazda show Polsatu  wybrała się do Warszawy i spędziła tam kilka intensywnych dni. 

Karina zwiedziła starówkę i Krakowskie Przedmieście. Nie zabrakło jej także pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego. Nie da się ukryć, że wykorzystuje każdą wolną chwilę, by wejść w rytm miasta i poczuć się jak prawdziwa warszawianka. 

- Karinka pozdrawia z Warszawy. Kolumna Zygmunta. Warszawa - piękne miasto, bardzo mi się podoba - obwieściła Karina na Facebooku, wzbudzając zaskoczenie fanów. Wszak do tej pory nie wybierała się w tak dalekie podróże. 

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch zwiedziła Warszawę

Karina Koch została zasypana falą pytań, ja znalazła się w Warszawie i co do tej pory udało jej się zwiedzić. Aspirująca celebrytka była bardzo entuzjastycznie nastawiona do opowiadania o swoich wielkomiejskich przygodach. Karina zdradziła fanom, że Zamek Królewski na warszawskiej starówce wzbudził w jej podziw, a przy stojącej nieopodal Kolumnie Zygmunta wykonała sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Z uśmiechem pozowała do zdjęcia także w jednym z tamtejszych popularnych lokali. Swój dzień spuentowała kolejnym frapującym fotosem. Takiego zakończenia dnia nie wszyscy się spodziewali.

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch pozuje w warszawskim hotelu

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" mocą wszędobylskich atrakcji mocni się zmęczyła, więc możliwość położenia się w hotelowym łóżku pod koniec dnia była dla niej prawdziwym wybawieniem. W tej sytuacji nie zapomniała jednak, by nie od razu przebierać się w wygodne pantofle i bezkształtny szlafrok. Karina Koch zachowała się jak profesjonalna gwiazda.

Uczestniczka matrymonialnego show pozowała do zdjęcia, ponętnie leżąc na łóżku. Czerwona róża i uwodzicielskie spojrzenie były jej największymi atrybutami. Nie ma wątpliwości, że osoba stojąca po drugiej stronie aparatu nie żałowała wypadu do stolicy. Nad fotograficznymi walorami Kariny rozpłynęli się także internauci. 

"Jak ty to robisz, że jesteś taka zgrabna? Patrzę na CIebie i chyba przejdę na jakąś dietę", "Pięknie wyszłaś, masz duży potencjał" - pisali fani, a moc komplementów kokieteryjnie skwitowała ich idolka. "A gdzie tam. Przeciętna jestem i urodą nie grzeszę" - odparła Karina Koch.