Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ślub Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" był wydarzeniem dla wszystkich sąsiadów. Kto odpowiadał na stylizację żony?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.11.2023 18:32

Ślub Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" był wydarzeniem dla wszystkich sąsiadów. Kto odpowiadał na stylizację żony?

Chłopaki do wzięcia
Ślub Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" był wydarzeniem dla wszystkich sąsiadów. Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, Polsat Box Go

Ślub Jarusia i Gosi to jeden z najbardziej widowiskowych momentów w historii programu "Chłopaki do wzięcia". Para udała się do urzędu stanu cywilnego, jednak na miejscu nie obyło się bez komplikacji. Wybranka uczestnika show Polsatu na tę okazję wybrała wyjątkową kreację. Kto pomógł jej w dobraniu tej stylizacji?

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś szczerze o żonie

Najgorliwsi widzowie "Chłopaków do wzięcia" pamiętają Jarusia jeszcze z kawalerskich czasów. Mieszkał wówczas z mamą Anielą i snuł ambitne wizje na temat swojej matrymonialnej przyszłości. Choć wszystko zapowiadało, że na fantazjach się skończy, nieoczekiwanie na jego życiowej drodze stanęła blondwłosa Gosia.

Para przypadła sobie do gustu, a znakomitą puentą ich obiecującej znajomości był ślub. Bohater programu Polsatu przestał być “do wzięcia” i  traktował to jako swój wielki sukces. 

Jestem szczęśliwy, że poznałem taką żonę. Teraz jesteśmy we dwoje i sobie razem żyjemy. Sobie pomagamy, trochę jeździmy sobie na zakupy, na jakieś tam fajne... Kolczyki daję dla mojej żony, jakieś tam fajne, profesjonalne... Teraz jestem szczęśliwy, bo poznałem taką fajną żonę i teraz zawsze jak przychodzę, to żona jest zadowolona i widzi mnie. Nawzajem zawsze sobie siadamy, rozmawiamy - opowiadał po czasie na łamach autorskiego kanału na YouTube. 

Jak przebiegła ta ślubna ceremonia?

"Chłopaki do wzięcia": Żona Jarusia już tak nie wygląda, Gosia przeszła ogromną przemianę

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś i Gosia wzięli ślub w styczniu 2021 roku

Zanim Jaruś i Gosia pojawili się przed obliczem urzędników, najpierw ceremonialnie przeszli przez osiedle. Towarzyszyli im najbliżsi sąsiedzi, brakowało zaś rodzicielki świeżo upieczonego pana młodego. W organizacji całego przedsięwzięcia prym wiodła zatem bliska i mieszkająca obok Gosi przyjaciółka. Pani Ewa niejako objęła funkcję wedding planerki. 

Niestety, mimo skrupulatnych planów nie wszystko poszło po myśli małżonków. Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" najpierw nie mógł znaleźć dowodu osobistego, a kilka chwil później, podczas składania przysięgi małżeńskiej, niewątpliwie zjadł go stres. 

W tej samej sytuacji silne emocje ujawniły się także u jego wybranki, która miała spore trudności z powtórzeniem dobrze znanych słów dyktowanych przez urzędniczkę. Warto jednak zaznaczyć, że wpływ na to mogą mieć nie tylko wada wymowy, ale także wada słuchu, na którą od lat cierpi.

Przeciwności losu kłębiły się jedna za drugą, lecz ostateczne para zawarła małżeństwo i podpisała stosowne dokumenty. Internauci złożyli im gratulacje na nową drogę życia, jednocześnie chwaląc też ślubną kreację, na jaką zdecydowała się uradowana weselniczka. Kto pomógł jej w wyborze stylizacji?

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przyszła na ślub w wyjątkowej kreacji

Gosia z "Chłopaków do wzięcia" zdecydowała na ubiór niekonwencjonalny. Nie poszła za wzorem innych rówieśniczek i nie zaprezentowała się w śnieżnobiałej sukni. Zamiast tego wybrała jaskrawy granat, na którym znalazło się szykowne jasne bolerko. Żona uszczęśliwionego Jarusia w tych modowych rozterkach mogła liczyć na wsparcie sąsiadki Ewy.

Fajnie wyglądała w tej sukience. Wiadomo, szukało się jej, bo człowiek myślał, że może nie zmieści się i będzie za mała, ale jako tako jeszcze się zmieściła. Bo tak, to by trzeba było dalej szukać - z charakterystyczną dla siebie subtelnością wyznał dżentelmen przed kamerami programu. 

Podobała wam się odświętny outfit Gosi?

Źródło: "Chłopaki do wzięcia" Polsat Play, YouTube @Jarek Megner