Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia": Agnieszka urodziła! Pokazała dziecko i rozgadała się o związku ze Stefanem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2023 12:53

"Chłopaki do wzięcia": Agnieszka urodziła! Pokazała dziecko i rozgadała się o związku ze Stefanem

Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Agnieszka urodziła! Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła, a widzowie programu mogli nie tylko zobaczyć niemowlę, ale także poznać zdanie kobiety na temat ewentualnego związku ze Stefanem. Przed kamerami pozwoliła sobie na mocne wyzwanie. Co na to Karina?

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła

Agnieszka z show "Chłopaki do wzięcia" jest samotną matką, jednak nie traci pogody ducha i wciąż wierzy, że uda jej się założyć rodzinę. Jednym z kandydatów w jej mniemaniu pozostaje Stefan. Kawaler ma za sobą trudny i zakończony skandalem związek z Aldoną, która miała nie być wobec niego do końca szczera.

W rozmowie telefonicznej, jaką świeżo upieczona rodzicielka odbyła z jego siostrą, Kariną, można wywnioskować, że oszukany 38-latek wciąż leczy rany po rozłące, jednak obie panie starają się dbać o jego dobre samopoczucie. Co według nich powinien zrobić, by zapomnieć o miłosnej porażce i dać sobie kolejną szansę na udaną damsko-męską relację?

"Chłopaki do wzięcia": Żona Jarusia już tak nie wygląda, Gosia przeszła ogromną przemianę

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" ma plany wobec Stefana?

Kamery ekipy "Chłopaków do wzięcia" towarzyszyły Agnieszce w domu. Kobieta odpoczywa po porodzie i dzielnie zajmuje się dzieckiem. Chce także podtrzymać dobre relacje ze znajomymi, więc postanowiła zaprosić do siebie wspomniane rodzeństwo. 

Jestem cały czas ze Stefanem i Kariną w kontakcie. Nie chcę go z nimi urywać, bo dlaczego? Stefan jest jako dobry kumpel, dobry przyjaciel, dobry kolega - wyznała w najnowszym odcinku, jednocześnie żywiąc nadzieję, że wkrótce może stać się kimś o wiele ważniejszym. 

Nie wiem, może to partner będzie przyszły. Nie wiem, co będzie za chwilę. Może będzie tak, że to z nim się zwiążę, a on zaakceptuje dziecko? Bardzo jest za dziećmi, widać po nim - rozpływała się bohaterka.

Młoda mama zaproponowała, by wraz z siostrą do niej przyjechał, bo zawsze jest u niej mile widziany. Uważa, że dzięki temu szybciej dojdzie do siebie, a zajmowanie się dzieckiem, wspólne wyjście na spacer lub na basen, z pewnością ich do siebie zbliży. Wszak jest według niej uczuciowym mężczyzną, który nie miał szczęścia do partnerek, a ona może być lekiem na zranione serce. Jak do tych pomysłów ustosunkowała się Karina?

"Chłopaki do wzięcia". Agnieszka nie chce samotnie wychowywać córki

Ulubienica fanów "Chłopaków do wzięcia" nie jest do końca przekonana. Sądzi bowiem, że gdyby potencjalna para wraz z dzieckiem przebywała ze sobą tydzień, dopiero wtedy jej brat uzmysłowiłby sobie, jak naprawdę wygląda opieka nad dzieckiem.

On sam będzie chciał wziąć ją na ręce, przytulić. Jak nie będzie wiedział, ja mu wytłumaczę. Też nie wiedziałam pewnych rzeczy, jak ją urodziłam - skomentowała Agnieszka. 

Jak sądzicie, czy jej ambitne matrymonialne plany względem Stefana wkrótce się ziszczą i razem stworzą dobrze dogadującą się rodzinę? Internauci nie są o tym przekonani i zwracają uwagę, że przeszkodą w nowym związku brata po raz kolejny może być zaborcza Karina.

  • Proste słowa i proste zżycie, oby wam się ułożyła przyjaźń, a może cos więcej…
  • W punkt wszystko powiedziane, krótko i na temat. Dziecko śliczne. Szczęścia życzę.
  • Żeby tylko Karina nie zaczęła znów mieszać, żeby zostawić Stefana tylko dla siebie - czytamy na Facebooku. 
Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Agnieszka urodziła! Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Źródło: "Chłopaki do wzięcia" Polsat Play