Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Widzowie nie mają wątpliwości, bohaterka "Chłopaków do wzięcia" uknuła intrygę. Na celowniku ma brata Kariny!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.11.2023 20:23

Widzowie nie mają wątpliwości, bohaterka "Chłopaków do wzięcia" uknuła intrygę. Na celowniku ma brata Kariny!

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/TikTok @stefciokoch/YouTube @Maciej Niemas; Bohaterka "Chłopakow do wzięcia" uknuła intrygę

Niedawno do “Chłopaków do wzięcia” powróciła Agnieszka - dawna ukochana jednego z uczestników o jakże urokliwym pseudonimie Pączuś. Wróciła nie sama, a z dzieckiem i pomysłem na przyszłość i miłość. Teraz kobieta zagięła parol na Stefana. Czy zostaną parą?

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się dużą popularnością

“Chłopaki do wzięcia” cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Program opowiada o zmaganiach mężczyzn zamieszkujących wsie i małe miasteczka, którzy poszukują prawdziwej miłości. Bohaterzy formatu są niejednokrotnie po różnych przejściach, doskwierają im różne problemy, w tym jeden najważniejszy, którym jest brak ukochanej kobiety u boku.

Program, choć wzbudza wiele kontrowersji i sprzecznych myśli, wylansował znaczną ilość celebrytów, którzy swoją rozpoznawalność i popularność starają się wykorzystać w pełni. Część z bohaterów “Chłopaków do wzięcia” prężnie działa w sieci, nieustannie powiększając grono swoich fanów. To właśnie dzięki polsatowskiemu show poznaliśmy Jarka Mergnera “Jarusia”, Ryszarda Dąbrowskiego “Szczenę” czy Krzysztofa Dzierżonowskiego “Bandziorka”.

"Chłopaki do wzięcia": Mariola przeszła ogromną metamorfozę. Dziś wygląda zupełnie inaczej

"Chłopaki do wzięcia". Powróciła dawno niewidziana uczestniczka

Czasem w “Chłopakach do wzięcia” pojawiają się również kobiety, które nie tylko są ukochanymi bohaterów, ale również ich koleżankami, siostrami, a czasem nawet byłymi partnerkami. Tak było również z Agnieszką, którą widzowie poznali jako ukochaną “Pączusia”. Choć ich relacja nie przetrwała, to jednak kobieta zapadła uczestnikom w pamięć.

Tym razem blondwłosa bohaterka powróciła do programu. I to nie sama. Okazało się, że Agnieszka niedawno została mamą malutkiej córeczki. Jak można sądzić z jej wypowiedzi, z ojcem dziecka rozstała się. Nie oznacza to jednak, że cały czas planuje być sama. Podczas rozmowy telefonicznej z Kariną wyjawiła, że mogłaby się związać z jej bratem, Stefanem.

"Chłopaki do wzięcia". Agnieszka planuje zdobyć Stefana?

Agnieszka cały czas utrzymuje kontakt ze Stefanem i Kariną, których widzowie również mieli okazję poznać w programie. Jak zdradziła była ukochana “Pączusia”, nie chce rezygnować z tej znajomości, ponieważ uważa, że mężczyzna jest dobrym przyjacielem. Czy łączy ich tylko przyjaźń?

Jak możemy zobaczyć w jednym z odcinków “Chłopaków do wzięcia”, blondynka rozmawiała z Kariną przez telefon. Ich dyskusja zeszła na temat Stefana i ich wspólnego spotkania, podczas którego uczestnik formatu mógłby się przekonać, jak to jest mieć dziecko. Agnieszka nie ukrywała, że uczestnik programu jest mile widzianym gościem jej w domu.

Kobieta dodatkowo jest przekonana, że gdyby tylko brat Kariny poznał jej córeczkę, to zapewne niemal od razu chciałby się nią zaopiekować. A jeśli nie wiedziałby, jak się nią zająć, to uczestniczka by mu wszystko pokazała i wytłumaczyła. 

Agnieszka nie wyklucza również scenariusza, w którym to właśnie ona mogłaby stanąć u boku Stefana i ramię w ramię, kroczyć z nim przez życie. Kobieta uważa, że dzięki niej uczestnik programu miałby świadomość, że po powrocie z pracy, ktoś czekałby na niego z obiadem, w posprzątanym domu i z miłym słowem.