Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z mamą. Trudno uwierzyć, ile lat ma pani Krystyna
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.05.2024 09:00

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z mamą. Trudno uwierzyć, ile lat ma pani Krystyna

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF

W Dzień Matki wiele znanych osobistości publicznych składa życzenia swoim rodzicielkom, a wśród nich nie zabrakło również Katarzyny Dowbor. Popularna prezenterka i gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" z tej okazji podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem ze swoją 91-letnią mamą, Krystyną.

Katarzyna Dowbor z okazji dnia matki pokazała swoją mamę

Katarzyna Dowbor jest znana nie tylko ze swojej pracy w telewizji, ale również z aktywności w mediach społecznościowych. Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Prezenterka nigdy nie ukrywała, jak ważne są dla niej bliskie relacje rodzinne.

Katarzyna Dowbor zawsze podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Od dłuższego czasu mieszka ze swoją mamą, która mimo podeszłego wieku jest wyjątkowo sprawna. Mimo to dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że wspólne życie jest dla nich obydwu korzystne i pozwala jej zapewnić mamie odpowiednią opiekę. Gwiazda sama też jest matką i dba o to, aby utrzymywać bliskie relacje ze swoimi dziećmi, Maciejem i Marią. 

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak zareagowała Katarzyna Cichopek

Internauci zachwyceni 91-letnią mamą Katarzyny Dowbor

Post Katarzyny Dowbor z okazji Dnia Matki jest dowodem na to, jak silne i pełne miłości są więzi w jej rodzinie. Fotografia szybko zyskała popularność i wywołała falę pozytywnych komentarzy od fanów.

Moja Kochana Mama. Ma 91 lat i jest w świetnej formie. Wszystkiego najlepszego dla mojej mamy Krystyny i Waszych mam! - napisała Katarzyna Dowbor pod zdjęciem.

Post natychmiast przyciągnął uwagę internautów, którzy obsypali obie panie komplementami. Wielu użytkowników Instagrama wyrażało swoje uznanie dla wyglądu i zdrowia pani Krystyny mimo jej podeszłego wieku.

- "Piękna mama i piękna córka. Wszystkiego najlepszego dla obu pań, dużo szczęścia i zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.", "Dużo zdrówka! Pięknie wyglądacie!", "Pięknie mamusia wygląda i życzę dalej zdrówka i miłości." - czytamy w komentarzach internautów.

Fani Katarzyny Dowbor byli wyjątkowo zgodni - pani Krystyna wygląda znacznie młodziej niż 91 lat. Komentujący byli też pełni podziwu dla zdrowia i urody mamy sławnej dziennikarki.

Katarzyna Dowbor i jej mama znalazły receptę na wieczną młodość?

Katarzyna Dowbor sama jest matką i stara się dawać swoim dzieciom dobry przykład tego, jak należy pielęgnować relacje rodzinne. Choć sama osiągnęła wiek emerytalny, nie zamierza rezygnować z kariery. W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że to praca ją odmładza.

Przez ostatnie lata bardzo mi tej pracy na żywo brakowało, czyli takiej telewizji, która daje swego rodzaju adrenalinę. "Pytanie na śniadanie" właśnie mi jej dostarcza, w pozytywnym znaczeniu i bardzo odmładza [...] Po prostu muszę coś robić. Ponadto lubię swoją pracę. Jestem wdzięczna losowi, że od czterdziestu lat robię to, co kocham - wspominała gwiazda.

Dzień Matki był dla Katarzyny Dowbor okazją do publicznego wyrażenia miłości i szacunku dla swojej mamy. Jej post na Instagramie wywołał lawinę pozytywnych reakcji, a sama dziennikarka z pewnością jest wdzięczna, że jej mama nadal jest obecna w jej życiu.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF