Rozrywka.Goniec.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor Anna Kalczyńska
16.05.2023 12:34 Anna Kalczyńska szczerze o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Padły gorzkie słowa

Nie milkną echa po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”. “Plotek” postanowił zapytać Annę Kalczyńską co myśli o całej sytuacji. Z ust dziennikarki padły gorzkie słowa. Wielu fanów może być zaskoczonych. 

Katarzyna Dowbor
15.05.2023 14:09 Katarzyna Dowbor musiała przejść poważną operację. "Twarz wyglądała bardzo źle"

Katarzyna Dowbor, jako pracownik telewizyjny, pracuje również twarzą. Okazało się, że jej przyszłość była pod znakiem zapytania, a to wszystko przez nieuleczalną chorobę, na którą choruje prezenterka. Była zmuszona poddać się operacji, która uratowała nie tylko jej zdrowie, ale i karierę.

Katarzyna Dowbor
15.05.2023 12:37 Co dalej z karierą Katarzyny Dowbor? Jasnowidz przewiduje wielki powrót, Polacy zaskoczeni

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była prowadzącą program “Nasz nowy dom”, jednak zmiany wprowadzone przez nowego prezesa stacji pozbawiły ją tej roli. Okazało się, że pewien znany jasnowidz wie, jaka przyszłość może czekać uwielbianą dziennikarkę. Polacy dosłownie spadną z krzeseł. 

Agata Młynarska
15.05.2023 08:56 Agata Młynarska miała prowadzić "Nasz nowy dom"? Wyjawiła, co myśli o następczyni Katarzyny Dowbor

Agata Młynarska była pomysłodawczynią dodania programu “Nasz nowy dom” do ramówki Polsatu. Zajmowała wówczas stanowisko szefowej nowych projektów na tej stacji telewizyjnej i zawzięcie walczyła o uwzględnienie go. Po cichu marzyła, że to właśnie ona zostanie jego prowadzącą. Niestety, dla Agaty Młynarskiej, tak się nie stało, a ostatecznie “główną rolę” otrzymała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor z córką
14.05.2023 17:00 Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki. Maria Dowbor to już dorosła kobieta. Właśnie skończyła 24 lata

Katarzyna Dowbor to bez wątpienia osoba, o której w mediach plotkarskich było bardzo głośno w ostatnim czasie. Afera ze zwolnieniem z Polsatu byłej już prowadzącej program „Nasz nowy dom” powoli zdaje się wygasać, a sama zainteresowana nie dolewa oliwy do ognia. Kobieta odpoczywa i spędza czas ze swoją rodziną. Właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją córką Marią, która obchodziła 24 urodziny. Fani w komentarzach zachwyceni urodą pociechy znanej prezenterki.

Agata Młynarska i Katarzyna Dowbor
14.05.2023 16:56 Agata Młynarska dosadnie skomentowała zwolnienie Katarzyny Dowbor. "Zmiana boli"

Nie milkną echa decyzji Edwarda Miszczaka, który postanowił z dnia na dzień zwolnić Katarzynę Dowbor z roli gospodyni programu “Nasz Nowy Dom”. Śmiały ruch dyrektora programowego Polsatu zbulwersował wielu, ale nie Agatę Młynarską, która postanowiła zabrać głos w sprawie. Dziennikarka opublikowała w tym celu obszerny wpis na Instagramie, w którym stwierdziła, że rutyna i zasiedzenie nie robią dobrze programom. Wspomniała przy okazji także lekcję, jaką sama przed laty otrzymała od Niny Terentiew.

Elżbieta Romanowska
14.05.2023 08:00 Elżbieta Romanowska stoi murem za Edwardem Miszczakiem. Zdradziła kulisy zatrudnienia w "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska, po ogłoszeniu, że zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej “Nasz nowy dom”, musi mierzyć się z ogromnym hejtem. Nie wszystkim spodobała się decyzja o wprowadzeniu takiej zmiany przez Edwarda Miszczaka, który obecnie bardzo podpadł widzom.

Katarzyna Dowbor
13.05.2023 13:29 Katarzyna Dowbor niedawno straciła pracę. Teraz na jaw wyszło, jaką dostaje emeryturę

Katarzyna Dowbor ostatnio nie ma dobrej passy. Właśnie została zwolniona z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”, jednak nie oznacza to, że gwiazda zamierza zniknąć z mediów. Pomimo pobieranej emerytury, która nie jest niska, prezenterka nadal zamierza poświęcać się pracy.

Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dowbor
12.05.2023 20:31 Elżbieta Romanowska przerwała milczenie. Aktorka zwróciła się do fanów "Nasz nowy dom"

Wciąż nie ustają echa kontrowersji, które wywołało nagłe i niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor, która przez dziesięć lat prowadziła w Polsacie "Nasz nowy dom". Nową prowadzącą będzie Elżbieta Romanowska, która właśnie po raz pierwszy zabrała głos w sprawie i zwróciła się do fanów popularnego show. Co powiedziała?

Katarzyna Dowbor i Wojciech Strzelczyk
12.05.2023 18:01 Architekt z „Nasz nowy dom” pięknie pożegnał Katarzynę Dowbor. Wyjawił, jaka była za kulisami

Po tym jak stacja Polsat rozstała się niespodziewanie z Katarzyną Dowbor, media obiegła fala ciepłych słów w stronę prezenterki. Wiele głosów wsparcia z branży i nie tylko, które otrzymała Dowbor wzruszyły kobietę do tego stopnia, że podziękowała za wszystko w swoim osobistym nagraniu. Teraz o Katarzynie Dowbor wyraził się również Wojciech Strzelczyk, czyli architekt z programu „Nasz nowy dom”. Zdradził, jak Katarzyna Dowbor zachowywała się na planie produkcji.

Katarzyna Dowbor
12.05.2023 12:33 Smutna prawda o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Myślała, że jedzie świętować jubileusz

Nie milkną echa po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z telewizji Polsat. Dziennikarka pożegnała się z rolą prowadzącej programu "Nasz nowy dom". Nie tego się spodziewała, przyjeżdżając na spotkanie z prezesem.

Katarzyna Dowbor
11.05.2023 19:49 To ona zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Internauci: "Pani Kasi nikt nie zastąpi"

W mediach pojawiła się w końcu informacja na temat tego, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej uwielbiany przez widzów Polsatu program "Nasz nowy dom". Niestety, pod postami z informacją o tym, że to Elżbieta Romanowska będzie nową gospodynią formatu, zaroiło się od komentarzy. Wszystko wskazuje na to, że fani programu nie są zachwyceni zmianą.

Katarzyna Dowbor
11.05.2023 16:00 Znamy nową prowadzącą „Nasz nowy dom”. To ona zastąpi Katarzynę Dowbor. To znana aktorka

Nie tak dawno wszystkich fanów programu „Nasz nowy dom” obiegła niespodziewana wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Prowadząca, która przez lata skradła serca milionów Polaków oficjalnie ogłosiła to również w swoich mediach społecznościowych. Fani nie kryli złości i rozczarowania z powodu decyzji Polsatu. W kuluarach spekulowano, kto może zastąpić na tym stanowisku Katarzynę Dowbor. Zdaje się, że właśnie znamy nazwisko nowej prowadzącej. Jak donosi serwis Pomponik, ma nią zostać aktorka Elżbieta Romanowska.

None
11.05.2023 14:27 Co Katarzyna Dowbor będzie robić po zwolnieniu z Polsatu? W jej życiu nie brakuje aktywności

Od kilku dni głównym tematem tabloidów jest zwolnienie Katarzyny Dowbor. Dziennikarka jednak nie zamartwia się tą decyzją, a nawet żartuje z niektórych komentarzy. Internauci docenili jej dystans.

Katarzyna Dowbor
10.05.2023 20:33 Katarzyna Dowbor ze łzami w oczach. "Chyba pierwszy raz w życiu nie wiem, co powiedzieć"

Katarzyna Dowbor dostała ogromne wsparcie od fanów po tym, jak ogłoszono, że nie będzie już prowadzić programu “Nasz nowy dom”. Nagrała przejmujące wideo, w którym zwróciła się do wszystkich wspierających ją osób. Miała łzy w oczach.

None
10.05.2023 18:27 "Nasz nowy dom". Kto zastąpi Katarzynę Dowbor? Pojawiło się nowe nazwisko

Emocje po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" jeszcze nie opadły, a stacja najprawdopodobniej znalazła już nową prowadzącą. Kto zastąpi uwielbianą dziennikarkę?

Katarzyna Dowbor
10.05.2023 15:38 Zapadła decyzja ws. następczyni Katarzyny Dowbor. Widzowie Polsatu znają ją bardzo dobrze

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już następnej edycji programu “Nasz nowy dom”. W ostatnich dniach została zwolniona. Niedługo zaczynają się zdjęcia do kolejnego sezonu lubianego przez telewidzów show. Podobno nowa prowadząca została już wybrana.

Katarzyna Dowbor
10.05.2023 15:35 Katarzyna Dowbor nie miała łatwych początków w TVP. Podpadła legendarnej spikerce, konflikt ciągnął się latami

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak wyglądała jej początkowa praca w TVP. Legenda telewizji, Iwona Dziedzic, nie pałała sympatią do młodziutkiej wtedy prezenterki. Telewizyjne gwiazdy nie potrafiły dojść do porozumienia, co skutkowało ich ciągłym konfliktem.

Katarzyna Dowbor
10.05.2023 11:00 Uczestniczki "Nasz nowy dom" skomentowały zwolnienie Katarzyny Dowbor. Zdradziły, jak je traktowała

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym stacji Polsat, nikt najwyraźniej nie może być pewny zatrudnienia. Nowy włodarz przeprowadził zmiany w sztandarowych programach pokroju "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom". Zwolnienie Katarzyny Dowbor zaskoczyło wszystkich. W obronie prowadzącej stanęły uczestniczki programu.

Katarzyna Dowbor
09.05.2023 20:30 Katarzyna Dowbor zwolniona z "Nasz nowy dom". Fani nie wytrzymali, lawina komentarzy

Fanów programu „Nasz nowy dom” spotkała wczoraj bardzo przykra i zaskakująca wiadomość. Katarzyna Dowbor niespodziewanie ogłosiła, że nie będzie więcej prowadzić uwielbianego przez miliony show. „Nowe szefostwo, nowe porządki… I to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.” – napisała na Instagramie. Rozżaleni fani nie mogą pogodzić się z takim obrotem spraw i jasno dają do zrozumienia stacji, że ta popełniła błąd.

None
08.05.2023 23:01 Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor. "Dyrektor Miszczak długo bił się z myślami"

Informacja o odejściu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" wywołała w sieci prawdziwą burzę. Jeden z portali dotarł do przyczyn rozwiązania współpracy z dziennikarką. Okazuje się, że dla Edwarda Miszczaka podjęcie takiej decyzji wcale nie było łatwe.

Katarzyna Dowbor Monika Richardson
08.05.2023 20:49 Monika Richardson uderza w następczynię Katarzyny Dowbor. Padły mocne słowa

Monika Richardson stanęła w obronie Katarzyny Dowbor, która została zwolniona z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Nie szczędziła ostrych i gorzkich słów pod adresem nowego szefa Polsatu.

Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska
08.05.2023 18:19 Joanna Koroniewska o odejściu Katarzyny Dowbor. Nie przebierała w słowach

Katarzyna Dowbor poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy z Polsatem. Dziennikarka podkreśliła, że odejście ze stacji nie było jej decyzją. Na wpis zareagowała Joanna Koroniewska. Synowa 64-latki nie gryzła się w język.

None
08.05.2023 16:54 Maciej Dowbor także pożegna się z Polsatem? "W poniedziałek rano odbył rozmowę z produkcją TTBZ"

W poniedziałek w mediach pojawiła się informacja o kolejnych zmianach w telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom". Czy Maciej Dowbor w ramach solidarności z matką zerwie umowę ze stacją?

Katarzyna Dowbor
08.05.2023 16:41 Katarzyna Dowbor kończy współpracę z programem "Nasz nowy dom". Projektantka ujawniła powód

Katarzyna Dowbor, jak donoszą media, nie będzie już prowadzącą programu “Nasz nowy dom”, co bardzo zasmuciło widzów. O tej sytuacji postanowiła wypowiedzieć się Martyna Kupczyk, która współpracowała z ekipą remontową jako projektantka.

Katarzyna Dowbor
08.05.2023 12:35 Katarzyna Dowbor zabrała głos po zwolnieniu z Polsatu. Zdradziła powód, padły ostre słowa

W poniedziałek 8 maja media obiegła sensacyjna wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom". Choć pożegnanie się z nią nie wpisuje się w założenia krucjaty Edwarda Miszczaka, to wiele wskazuje, że zadano jej bolesny cios. Gwiazda skomentowała swoje rozstanie z uwielbianym formatem.

Katarzyna Dowbor
08.05.2023 11:14 Fatalne wieści dla fanów Katarzyna Dowbor. Pożegna się po 10 latach, Polsat wydał oświadczenie

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu, która od lat z powodzeniem prowadzi liczne programy telewizyjne. Jednym z nich jest "Nasz Nowy Dom", emitowany na antenie Polsat od 2013 roku. Dla fanów programu mamy niestety bardzo złą wiadomość.

Katarzyna Dowbor
04.05.2023 22:35 Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z czasów maturalnych. Tak wyglądała 46 lat temu

Katarzyna Dowbor, w ramach wsparcia dla tegorocznych maturzystów, postanowiła wrócić wspomnieniami do swojego egzaminu dojrzałości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądała 46 lat temu. Jak zmieniła się przez ten czas?