Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon? Niebywałe wieści
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 19:30

Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon? Niebywałe wieści

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon? Fot. KAPiF

Lawina wydarzeń, jaka rozpoczęła się po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu, wciąż trwa. Fani martwią się, że transfer prezenterki do TVP paradoksalnie wcale nie musi okazać się dla niej korzystny. Jak jest naprawdę? Najnowsze wieści nie pozostawiają wątpliwości.

Katarzyna Dowbor pracuje w dwóch konkurencyjnych telewizjach

Katarzyna Dowbor niezbyt dobrze przyjęła decyzję Edwarda Miszczaka, który pozbawił ją prowadzenia show "Nasz nowy dom". Przez jakiś czas pozostawała bezrobotna, jednak nie wolnym czasem nie cieszyła się długo.

Odezwała się do niej konkurencyjna stacja, w której już od jakiegoś czasu prowadzi show o remontach i dekorowaniu wnętrz. Czy fakt podjęcia się dodatkowej pracy w "Pytaniu na śniadanie" może zaszkodzić jej wcześniejszym planom?

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon?  Fot. KAPiF
Ekspert od mowy ciała ocenił nowych prezenterów "Pnś". Zwrócił uwagę na szczegóły, to zachowanie wiele wyjaśnia

Katarzyna Dowbor słono zapłaci za pracę w TVP?

Katarzyna Dowbor aktualnie nie może narzekać na nudę. Oprócz funkcji gospodyni w "Dowborowa od nowa" prowadzi też śniadaniówkę TVP. Fani dziennikarki zaczęli się martwić, czy angaż w dwóch różnych telewizjach nie okaże się problematyczny dla jej pracodawców.

Nie od dziś wiadomo, że niektórzy celebryci słono zapłacili za swoją niezależność. Paulina Smaszcz, Beata Sadowska i Monika Richardson straciły pracę w państwowej stacji za udział w reklamie. Czy taki sam los czeka 64-latkę, która aktualnie pobiera honoraria zarówno z TVP i Canal +? Gwiazda porannego pasma zdradziła, czy obawy jej wielbicieli są uzasadnione.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon?  Fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor ujawniła, co dalej z "Dowborowa od nowa"

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" i "Dowborowa od nowa" na szczęście może liczyć na gwiazdorskie warunki współpracy  z obydwoma pracodawcami. Z jej najnowszego wpisu wynika, że za obopólną zgodą udaje jej się łączyć te prace i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.

Ekipa "Dowborowej od nowa" pozdrawia! Działamy, byście już w marcu mogli zobaczyć w Canal+ nowe odcinki! #Pracujemy #Nagrywamy #BądźcieZNami - napisała na Instagramie, tym samym uspokajając zatroskanych internautów.

Jest wiec jasne, że kosztem porannego programu TVP Katarzyna Dowbor nie musiała zrezygnować z kolejnego sezonu wnętrzarskiego formatu. Nowe odcinki, jak zapewniła, mają pojawić się na ekranie już 9. marca.