Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Brat Dowbor jest bajecznie bogaty. W USA robi furorę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 25.02.2024 08:12

Brat Dowbor jest bajecznie bogaty. W USA robi furorę

Katarzyna Dowbor
KAPiF

Katarzyna Dowbor już od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych prezenterek telewizyjnych. Do tego postrzegana jest jako osoba ciepła, sympatyczna i rodzinna, niejednokrotnie z czułością opowiadając o swoich najbliższych. A co wiadomo o bracie dziennikarki? Okazuje się, że jest on bogatym mężczyzną.

Katarzyna Dowbor powróciła do TVP

Katarzyna Dowbor przed laty współpracowała z Telewizją Polską, gdzie prowadziła kilka ciekawych programów, cieszących się zainteresowaniem widzów, m.in. “Apetyt na zdrowie” czy “Ogrodowa Dowborowa”. Niestety w pewnym momencie musiała pożegnać się z pracą. W rozmowie z “Pomponikiem” wyjaśniła, że przyczyną tej decyzji mógł być jej wiek.

To oni zrezygnowali ze mnie. Telewizja po 30 latach powiedziała, że stawia na młodych i pozbyła się mnie. To było niefajne i przykre. Robiono czystki. Pozbyli się też innych koleżanek i kolegów. Zabolało mnie to - mówiła prezenterka.

Katarzyna Dowbor przez następne lata z zaangażowaniem prowadziła “Nasz nowy dom”, emitowany na antenie Polsatu. Niestety po dekadzie owocnej współpracy, po raz kolejny musiała pożegnać się z pracą, a ta decyzja początkowo spotkała się z niezadowoleniem widzów.

Ostatecznie prezenterka ponownie pojawiła się w Telewizji Polskiej, gdzie od 27 stycznia 2024 roku wraz z Filipem Antonowiczem prowadzą “Pytanie na śniadanie”. Nowi gospodarze podczas trwania programu rozmawiają z przybyłymi do studia gośćmi na ciekawe tematy, poruszają również intrygujące wątki.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF;Brat Katarzyny Dowbor jest bajecznie bogaty
Katarzyna Dowbor trzy razy brała ślub. Miała słabość do łobuzów

Życie prywatne Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor jest aktywna w sieci, gdzie chętnie informuje swoich obserwatorów o tym, co u niej obecnie słychać. W zamieszczanych w sieci postach porusza też inne ważne kwestie, czasem żartuje, opowiada o swojej pracy. Również w wywiadach chętnie dyskutuje o tym, jak wygląda jej życie zawodowe, a także prywatne. To właśnie z nich możemy się dowiedzieć, że dziennikarka była w kilku poważnych związkach.

Jej pierwsza licealna miłość zakończyła się ślubem oraz narodzinami dziecka — dobrze znanego nam z telewizji Macieja Dowbora. Relacja małżonków po czasie jednak rozpadła się, a przyczyną rozpadu związku były odmienne wizje na ich życie prywatne — mąż Katarzyny Dowbor chciał, by ta zajmowała się domem, dziennikarka chciała się za to rozwijać.

Po kilku latach prezenterka poznała o 10 lat starszego Janusza. To dzięki niemu rozwinęła swoją dziennikarską pasję i zaczęła piąć się po szczeblach medialnej kariery. Ich małżeństwo również zakończyło się rozwodem, a przyczyną miały być odmienne zdania w wielu kwestiach. Mówiło się również, że mężczyzna rzekomo miał skłonność do alkoholu oraz miał być bardzo zazdrosny o swoją żonę.

Katarzyna Dowbor nadal poszukiwała miłości. Po czasie związała się z Grzegorzem, dziennikarzem sportowym. Ostatecznie również to małżeństwo nie przetrwało i tak samo jak dwa poprzednie, zakończyło się rozwodem. Przyczyną tej decyzji miało być jej zainteresowanie innym mężczyzną.

Następnie prezenterka związała się z dziennikarzem prasowym, jednak ich miłość miała nie należeć na początku do najłatwiejszych, bowiem obydwoje w czasie, gdy się pozwali, mieli być w związkach. Ostatecznie jednak zostali razem, a owocem ich miłości jest córka Maria. Niestety po czasie rozstali się, jednak Katarzyna Dowbor może liczyć na wsparcie byłego partnera.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF;Brat Katarzyny Dowbor jest bajecznie bogaty

Kim jest brat Katarzyny Dowbor?

Katarzyna Dowbor w social mediach pokazywała swoją mamę, relacjonowała wizyty u niej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dziennikarka ma również brata, który prowadzi biznesy w Stanach Zjednoczonych i bardzo dobrze mu w tym idzie. Prezenterka w swojej książce 'Mężczyźni mojego życia" opowiadała o nim w samych superlatywach. Zdradziła, że otworzył kilka dochodowych klinik.

Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił doktorat i otworzył pięć klinik, które bardzo dobrze prosperują. […] Wyjechał do USA we wczesnych latach 80. Nie znał wtedy angielskiego. Mieszkał w Nowym Jorku, rankami chodził do szkoły, wieczorami pracował jako taksówkarz. Tomek jest bardzo zaradnym mężczyzną, który ciężko pracuje i dla którego Ameryka okazała się idealnym gruntem do zrobienia kariery - napisała Katarzyna Dowbor.

Zdradziła także, że jest niesamowitym człowiekiem, dobrze zorganizowanym. Wyjawiła, że mężczyzna bardzo lubi sport — zaczął trenować triathlon, a wcześniej biegał maratony. Do tego pan Tomasz ma być wielkim patriotą i jednocześnie posiadać w sobie nutkę szaleństwa, którą cechował się już w młodości.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF;Brat Katarzyny Dowbor jest bajecznie bogaty