Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ujawniono nową prowadzącą“ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.07.2024 13:55

Ujawniono nową prowadzącą“ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie zachwyceni

Maciej Dowbor i Maciej Rock
fot. KAPIF

Od samego początku emisji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” funkcję współprowadzącego pełnił Maciej Dowbor. Niedawno jednak prezenter ogłosił, że odchodzi z Polsatu, co jednocześnie wiązało się z pojawieniem się w muzycznym show nowego gospodarza. Stacja właśnie podała, kto zajmie jego miejsce. Okazuje się, że będzie to znana prezenterka - Agnieszka Hyży.

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu

Przed miesiącem Maciej Dowbor zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym zdradził, że wprawdzie z Polsatem był związany przez dwie dekady, ostatecznie postanowił odejść z pracy. Wyjaśnił jednocześnie, że ze stacją żegna się w zgodzie, a decyzja ta kiełkowała w jego głowie już od dawna, jednak nie chciał podejmować jej pochopnie.

ZOBACZ TAKŻE: Trudno uwierzyć jak Magda Gessler kiedyś wyglądała. Zdjęcie sprzed ponad 30 lat

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych […] Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - napisał Maciej Dowbor na Instagramie.

Cezary Pazura wspomina Jerzego Stuhra. Łzy same cisną się do oczu

Wiadomo, kto zastąpi Macieja Dowbora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Decyzja Macieja Dowbora, by odejść z Polsatu, była dużym zaskoczeniem dla jego fanów oraz osób, z którymi przez lata miał okazję współpracować. Gdy minął pierwszy szok, zaczęto zastanawiać się, kto zajmie jego miejsce w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Krążyły wówczas plotki, że w muzycznym show może pojawić się Filip Chajzer. Portal shownews.pl wyjawił również, że w programie najprawdopodobniej zostanie Maciej Rock.

Okazuje się jednak, że syn Zygmunta Chajzera nie dołączy do ekipy prowadzących “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Stacja postanowiła zrobić pewien zaskakujący krok, bowiem do tej pory format prowadzony był przez dwóch mężczyzn. Teraz będzie to duet mieszany. 

Kim zatem będzie nowa prowadząca? W social mediach muzycznego show pojawiła się informacja, która rozwiewa wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że do programu dołączy Agnieszka Hyży.

Pytaliście nas w listach “Kto poprowadzi teraz Twoją Twarz z Maćkiem Rockiem”. No to my przychodzimy do Was z odpowiedzią! Znacie ją z Polsatu, w którym prowadziła już szereg programów i festiwali! To będzie dobrze zgrany duet, bo znają się z Maćkiem od lat. Dziennikarka i prawdziwa #girllboss. W 21. sezonie, po raz pierwszy w historii ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w roli prowadzącej kobieta - Agnieszka Hyży! - możemy przeczytać.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Stuhr szykował wielkie wyznanie. Zabrał tajemnicę do grobu

Internauci zachwyceni decyzją produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Pod informacją o dołączeniu Agnieszki Hyży do ekipy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy zachwalali tę decyzję. Nie ukrywali, że pomysł, by to właśnie ona współprowadziła program i jednocześnie zajęła miejsce Macieja Dowbora, jest naprawdę świetny. 

Odpowiednia Osoba na odpowiednim stanowisku, co tu się rozpisywać;

Czułam, że będzie kobieta. Gratki, Aga!;

Według mnie jest to bardzo dobry wybór. Dawno Agnieszki w tv nie było, myślę że to będzie udany powrót na szklany ekran, poza tym jej znajomość z Maćkiem Rockiem na pewno pozytywnie wpłynie na ich wspólne prowadzenie programu, dobrze się będą uzupełniać. Powodzenia i już czekam na nowy sezon;

Gratuluję! Świetna wiadomość! Najlepszy wybór - możemy przeczytać.