Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kacper Kuszewski zdradza tajemnicę Walewskiej. Tak oceniała uczestników
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 25.03.2024 21:11

Kacper Kuszewski zdradza tajemnicę Walewskiej. Tak oceniała uczestników

Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska
Fot. KAPiF

Kacper Kuszewski jest aktualnie uczestnikiem programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Wcześniej aktor zasiadał za stołem jurorskim. W trakcie rozmowy z serwisem Goniec Rozrywka postanowił zdradzić, co działo się w trakcie nagrań, kiedy nadszedł moment oceniania uczestników show Polsatu. 

Była jurorka o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Nowa edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” to strzał w dziesiątkę telewizji Polsat. Widzowie z chęcią oglądają nową edycję, tym bardziej że wśród gwiazd, które powróciły do rywalizacji o złotą maskę, są byli jurorzy: Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski.

Tu jest cała ósemka fajnych faworytów i ogromnie się z tego cieszę. Będziemy szli łeb w łeb do samego końca i będzie osiem złotych twarzy - śmiała się w rozmowie z Gońcem Rozrywka Katarzyna Skrzynecka.

Skrzynecka podzieliła się również, jakie są różnice między byciem jurorem a uczestnikiem programu.

To jest to najtrudniejsze zadanie, kiedy mamy zdecydować o czyimś zwycięstwie, a powinni dzisiaj wygrać troje, czworo czy pięcioro wykonawców. Natomiast jako uczestnik programu jest to zdecydowanie więcej pracy takiej po prostu pamięciowej, kondycyjnej, aktorskiej, wokalnej, bo to są wielogodzinne treningi przez cały tydzień - mówiła Katarzyna Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. KAPIF, Katarzyna Skrzynecka
Kacper Kuszewski o wpadkach na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kacper Kuszewski o wpadkach na planie "TTBZ"

Kacper Kuszewski w trakcie rozmowy z serwisem Goniec Rozrywka, postanowił zdradzić, jakie wpadki zauważył w ciągu tylu lat uczestniczenia w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie tylko mowa tutaj o pomyłkach w choreografii:

Łukaszowi Zagrobelnemu w pierwszych słowach piosenki wyskoczyły z ust sztuczne zęby i poleciały przez scenę. Boogie miał utwór, był to jakiś amerykański raper, na którym mu zależało. Chodził po scenie i ruszał się jak typowy raper. Był mega zdeterminowany, żeby to dobrze wyszło. I na samym początku nadajnik od mikroportu wypadł mu i na kabelku dyndał mu przez cały występ między nogami. To są takie rzeczy, których się nie zapomina. 

Aktor wyjawił również pewną tajemnicę, którą skrywa Małgorzata Walewska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. KAPIF, Kacper Kuszewski

Kuszewski ujawnia tajemnicę Walewskiej

Kacper Kuszewski zwyciężył w ósmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czek o wartości 100 tysięcy złotych przekazał Centrum Praw Kobiet. W latach 2018-2021 był jednym z jurorów programu rozrywkowego Polsatu. 

W trakcie rozmowy aktor wyjawił sekret Małgorzaty Walewskiej. Chodzi o głosowanie na uczestników programu.

Podobno Małgosia Walewska w którymś odcinku chciała przyznać 10 punktów czterem osobom, nie umiała zdecydować i ciągnęła losy. Wcale się jej nie dziwię, też często miałem takie dramatyczne rozterki - powiedział w rozmowie z Goniec Rozrywka Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. KAPiF, Małgorzata Walewska