Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "The Voice of Poland". Startują odcinki na żywo. Jak wyglądać będą zmagania uczestników?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.10.2022 17:21

"The Voice of Poland". Startują odcinki na żywo. Jak wyglądać będą zmagania uczestników?

"The Voice of Poland", fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik TVP
Jan Bogacz / Natasza Młudzik TVP

"The Voice of Poland" wchodzi w najważniejszą część rozgrywki pomiędzy uczestnikami. Zabawa się skończyła, teraz czas na prawdziwe emocje! Jak będzie wyglądać przebieg odcinków na żywo?

"The Voice of Poland". Zaczynają się odcinki na żywo

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych polskich talent show. W 13. edycji zaprezentowały się wybitnie utalentowane wokalistki i wokaliści. Wybór najlepszego z nich będzie twardym orzechem do zgryzienia.

Każdy z trenerów (Justyna Steczkowska, Tomson i Baron, Lanberry, Marek Piekarczyk) wybrał ze składu swoich drużyn czterech uczestników, którzy będą mierzyć się ze sobą, przede wszystkim o sympatię widzów.

Pierwszy z odcinków na żywo wyemitowany zostanie już w sobotę 29 października. Wystąpią wówczas wszyscy z biorących udział w programie - nie każdy jednak będzie miał możliwość przejścia do kolejnego etapu.

O tym, którzy dwaj wokaliści z każdej z drużyn znajdą się w następnym odcinku zadecydują widzowie poprzez wiadomości SMS. Spośród dwóch pozostałych trener wybierze jedną osobę, która będzie miała możliwość zaśpiewania w kolejnym programie, który pojawi się w TVP2 5 listopada.

Wówczas z każdej z grup ocalonych zostanie dwóch uczestników - jeden wybrany głosami widzów oraz jeden wyselekcjonowany przez trenera.

Kto okaże się Najlepszym Głosem w Polsce?

W przedfinałowym odcinku (12 listopada) każdy z trenerów będzie miał do dyspozycji 100 punktów, które będzie musiał rozdzielić między dwóch uczestników, którzy pozostali w jego drużynie.

Do tego dojdą jeszcze punkty przyznane dzięki SMS-om wysyłanym przez widzów "The Voice of Poland". Osoba w każdej z grup, która otrzyma najwięcej punktów pojawi się w wielkim finale.

19 listopada przekonamy się, kto zostanie okrzyknięty Najlepszym Głosem w Polsce. Tegoroczny poziom jest niezwykle wysoki, co pokazał już chociażby ostatni odcinek programu. Trenerom niełatwo było wybrać czterech spośród siedmiu wokalistów wśród swoich podopiecznych, a ich wybory były głośno komentowane w internecie.

Zasady "The Voice of Poland" są jednak nieubłagane i tylko jeden z dziesiątek głosów, które poznaliśmy do tej pory będzie miał możliwość zdobycia najważniejszej nagrody programu. Emocje już teraz sięgają zenitu!

Artykuły polecane przez Goniec.pl: