Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Steczkowska wspomina początki kariery: Stres mnie tak wykańczał, że czułam się coraz słabsza
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 10.11.2022 13:49

Justyna Steczkowska wspomina początki kariery: Stres mnie tak wykańczał, że czułam się coraz słabsza

Justyna Steczkowska
(fot, Jan Bogacz/TVP/youtube.com/justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska zdobyła się na szczere wyznanie. Artystka wspomniała, że początki kariery nie należały do najłatwiejszych. Zdradziła, co sprawiało jej największy problem. Marek Piekarczyk natychmiast przyszedł z dobrą radą.

Justyna Steczkowska wspomina początki kariery

Justyna Steczkowska wspomniała początki swojej kariery, a wszystko przy okazji półfinału "The Voice of Poland". Ostatnia prosta przed wielkim finałem okraszona jest wielkimi emocjami, z którymi poradzić sobie będą musieli uczestnicy talent show Dwójki. Trenerka wyznała, że stres związany z występami przed publicznością wprost ją paraliżował. 

- Zobacz jak stres robi ci masakrę ze wszystkich twoich umiejętności. Pamiętam, jak grałam na skrzypcach przez wiele lat i stres mnie tak wykańczał, że miałam zaledwie połowę tych umiejętności, które tak naprawdę miałam w realnym życiu. Stres mnie tak wykańczał, że czułam się coraz słabsza. To jest straszne... - zdradziła Justyna Steczkowska na planie 13. edycji „The Voice of Poland”. 

Dobra rada Marka Piekarczyka

Wyznanie trenerki szybko skomentował Marek Piekarczyk. 

- Dlatego zawsze ci mówiłem, żebyś nie grała na skrzypcach. Nie lubię jak grasz na skrzypcach, bo jesteś wtedy zestresowana - zakomunikował artysta.

Półfinał "The Voice of Poland"

Czy półfinalistom 13. edycji „The Voice of Poland” uda się okiełznać emocje i opanować stres? Kto przejdzie do wielkiego finału muzycznego talent show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę 12.11.2022 roku o godzinie 20:00 w TVP2. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl: