Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Steczkowska się nie hamowała. W takim wydaniu fani jeszcze jej nie widzieli
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 05.08.2023 15:27

Justyna Steczkowska się nie hamowała. W takim wydaniu fani jeszcze jej nie widzieli

Justyna Steczkowska
KAPiF

Justyna Steczkowska bez wątpienia należy do tych gwiazd, które starzeją się jak wino. W podkreślaniu nieprzemijającej urody i seksapilu piosenkarki od lat pomagają jej przede wszystkim zmysłowe stylizacje, mocno pobudzające wyobraźnię. I choć gwiazda przyzwyczaiła nas do śmiałych, kobiecych looków, jej ostatnie wcielenie totalnie zaskoczyło. Przy okazji promocji “The Voice of Poland” Justyna pokazała się w zupełnie obłędnym wydaniu, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Justyna Steczkowska nie przestaje zachwycać

Możecie wierzyć lub nie, ale Justyna Steczkowska w środę 2 sierpnia świętowała swoje 51. urodziny. Oczywiście, kobietom nie zwykło się wypominać wieku, jednak w jej przypadku zupełnie innego znaczenia nabiera powiedzenie, że jest to tylko liczba, bo piosenkarka z roku na rok wygląda tylko coraz lepiej. 

Oprócz nietuzinkowej urody, która wielu niezmiennie zachwyca, Steczkowska oszałamia także swoją nienaganną figurą, choć ta, jak się okazało, nie jest jedynie efektem wspaniałych genów. Ostatnio w wywiadzie dla “Faktu” gwiazda przyznała bowiem, że nie stosuje żadnej specjalnej diety, ale intensywnie ćwiczy, by móc pozwalać sobie na śmiałe stylizacje. Dokładnie takie, jak ta, w której pokazała się przy okazji promocji nowego sezonu “The Voice of Poland”.

Smutne wieści na temat Celine Dion. Siostra gwiazdy zabrała głos

Gwiazda zaskoczyła drapieżnym wizerunkiem

Justyna Steczkowska cały czas zaskakuje swoich fanów, udowadniając im, że ma jeszcze wiele do zaoferowania. Piosenkarka najpierw uszczęśliwiła swoich miłośników informacją, że wystąpi w nowej odsłonie show TVP2, a teraz zszokowała ich swoim nowym lookiem, nieco ekstrawaganckim, ale jakże zmysłowym.

W poście, który podpisała “Za chwilę zaczynamy" tytułowa “Dziewczyna szamana” zaprezentowała się w czarnym komplecie marki L'AF, składającym się z krótkiej marynarki, długich lateksowych rękawiczek, pobudzającego wyobraźnię dołu oraz kusego biustonosza.

Całości dopełniły jeszcze ogromne czarne okulary oraz fantazyjna fryzura z wypuszczonym pasmem, które lekko opada na prawą skroń piosenkarki.

Fani oszaleli z zachwytu

Post Justyny Steczkowskiej w niecałe 16 godzin polubiło prawie 3 tys. internautów, którzy chętnie komentowali nową stylizację jurorki “The Voice of Poland”. W całym gąszczu wpisów trudno odnaleźć choćby jeden krytyczny, zaś zachwytom nie ma końca.

Niektórzy z komentujących zwrócili uwagę na podobieństwo piosenkarki do legendarnej Kory, inni podkreślali jej wyjątkowość. 

- Jest to jedna z Pani najbardziej sexy i jednocześnie najbardziej światowych stylizacji ever! Po prostu ogień! - napisała zachwycona obserwująca.

- Chyba nikt się tego po Pani nie spodziewał. OBŁĘDNIE Pani wygląda!! - dodała druga osoba.

- Jak zaczynać to z wysokiego C !!! Niesamowity look; Justyna, wygląda Pani bosko!; Back to Black - stwierdzili inni fani.

Źródło: Instagram, Fakt