Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "The Voice of Poland". Finał wzbudził skrajne emocje. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 10:25

"The Voice of Poland". Finał wzbudził skrajne emocje. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół

the voice of poland dominik dudek
screen, The Voice of Poland, TVP

Finałowy odcinek 13. sezonu "The Voice of Poland" za nami. Wygrał Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona. Werdykt spotkał się z mieszanymi odczuciami widzów, bo część z nich miała innego faworyta. Zapraszamy na przegląd skrajnych komentarzy opisujących wydarzenia z ostatniego odcinka muzycznego show Telewizji Polskiej.

"The Voice of Poland". Co działo się w finałowym odcinku?

O tytuł najlepszego głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu płytowego z popularną wytwórnią walczyła czwórka utalentowanych wokalistów: Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona, podopieczny Lanberry, Łukasz Drapała, Ewelina Gancewska śpiewająca pod czujnym okiem Justyny Steczkowskiej i Konrad Baum z teamu Marka Piekarczyka.

W wyniku wstępnej eliminacji "w grze" pozostała tylko dwójka z nich – Dominik Dudek i Łukasz Drapała. Ostateczna bitwa na głosy okazała się szczęśliwa dla pierwszego z nich, a Tomson i Baron mogli dopisać kolejnego zwycięzcę do swojego bogatego jurorskiego portfolio. Od początku nie mieli zresztą wątpliwości, że to właśnie Dominik Dudek jest najbardziej utalentowany. W sieci nie wszyscy mieli podobne zdanie.

W ramach finałowej rozgrywki każdy z piosenkarzy wychodził na scenę kilkukrotnie. Zaprezentowali swoje debiutanckie single, które zostały stworzone specjalnie dla nich podczas trwania programu. Widzowie byli zadowoleni z jakości utworów.

- Jaki to był fajny finał! Wszystkie single genialne. Postarali się chłopcy, mam nadzieję, że będzie można je usłyszeć w radiu!

- Brawa dla Łukasza, ale Dominik był moim faworytem, brawo – komentowali.

"The Voice of Poland". Burza w sieci po finałowym werdykcie

Internauci byli zgodni co do tego, że poziom 13. edycji programu był bardzo wysoki. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że żaden z uczestników nie dominował nad pozostałymi, a widzowie mieli różnych faworytów. Pewnie dlatego końcowy wybór nie wszystkim się spodobał. Wielu wymieniało Łukasza Drapałę z drużyny Lanberry jako tego, który powinien zastąpić Dominika Dudka na piedestale.

- Według mnie to Łukasz powinien wygrać. Jego singiel był o niebo lepszy. Mam nadzieję, że jeszcze o nim usłyszymy

- Gratulacje. Ale Łukasz był najlepszy — barwa, technika śpiewania i singiel

- Jestem bardzo zawiedziona. Według mnie Łukasz zasługiwał bardziej – podsumowywali.

Kontrowersję i oburzenie wzbudziło także to, w jaki bezceremonialny sposób potraktowano zdobywcę drugiego miejsca.

- Brawa dla Dominika! Trzymałam za niego kciuki. Ale mega słabe było to, że Łukasz zszedł ze sceny bez słowa ze strony prowadzących... Przykre

- Łukasza, który zajął drugie miejsce, potraktowali jak powietrze — to było żenujące i wyjątkowo niegrzeczne – oceniali obserwatorzy programu w mediach społecznościowych.

Jesteście zadowoleni z werdyktu?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: