Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan jako krótkowłosa brunetka! Fani: "Shazza"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 17:37

Barbara Kurdej-Szatan jako krótkowłosa brunetka! Fani: "Shazza"

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan jako krótkowłosa brunetka! Fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan znana jest fanom jaka promienna blondynka, jednak gwiazda zdecydowała się na spore zmiany w swoim wyglądzie. Gdy fani zobaczyli ją w krótkich ciemnych włosach, skojarzenia były jednoznaczne. Czy rzeczywiście wygląda jak królowa disco poo Shazza i czy właśnie taki był zamiar? Odpowiedź może być tylko jedna - nie.

Barbara Kurdej-Szatan oburzyła fanów jednym zdjęciem

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze kilka dni temu zgorszyła internautów bacznie obserwujących jej internetowe poczynania. Nagle, pewnego poranka poinformowała ich o miłym rozpoczęciu dnia, jakim był prysznic. W łazience towarzyszył jej ukochany mąż, a wspólny i niezwykle odważny kadr podzielił internautów.

Tym razem zupełnie niezniechęcona kontrowersjami celebrytka również rozgrzała odbiorców do czerwoności. Wybrała jednak inny - mniej bulwersujący sposób. O czym mowa?

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan. Fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan została wyklęta przez TVP. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Właśnie odrzuciła propozycję z uwielbianego formatu stacji!

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką?

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan swoim obserwującym (w liczbie sięgającej 1,3 miliona!) pokazała się niemal soute, przyszedł czas na coś bardziej związanego z wykonywanym przez nią zawodem - czyli aktorstwem i szeroko pojętą kulturą.

Była gwiazda “M jak miłość” pokazała się w innym wizerunku niż ten, do jakiego przyzwyczaiła. Patrząc na opublikowane zdjęcie, trudno pamiętać, że kiedykolwiek była blondynką, ponieważ nowy look równie perfekcyjnie do niej pasuje.

Chodźcie... na chwilę się zapomnieć - zachęciła na Instagramie.

Artystka od razu wyjaśniła, co miała na myśli. Stało się też jasne, z czego wynikała nagła zmiana fryzury i czy blond zupełnie poszedł w odstawkę.

Barbara Kurdej-Szatan jako krótkowłosa brunetka. Internauci wprost: "To Shazza"

Ciemnowłosa Barbara Kurdej-Szatan specjalnie na potrzeby spektaklu niczym kameleon wciela się w bohaterkę, która zdołała wzbudzać jeszcze większe kontrowersje. Mowa o Kalinie Jędrusik, którą zagra w ramach sztuki-musicalu "Kalina nie chce spać" w warszawskim Teatrze Komedia.

Choć kilka zdjęć (autorstwa Marka Zimakiewicza) pokazanych na Instagramie doskonale ilustrujących gwiazdę PRL można zaliczyć do udanych, uwaga internautów - jakby na przekór - wypatrzyła na nich nieco inne podobieństwo. Fani w sekcji komentarzy zauważyli, że Barbara Kurdej-Szatan w peruce przypomina… Shazzę.

  • OMG! Pierwsze skojarzenie Shazza
  • Kalina Kaliną, ale mi przypominasz inną gwiazdę disco polo
  • Myślałem, że to Shazza - czytamy.
     

Ten spór jasno dowodzi, że uczestniczka nadchodzącej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma a tyle elastyczną urodę, że może z sukcesem wchodzić w skórę wielu innych artystek. A Wam kogo przypomina?