Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kurdej-Szatan przesadziła? Opublikowała intymne zdjęcie z mężem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.02.2024 14:26

Kurdej-Szatan przesadziła? Opublikowała intymne zdjęcie z mężem

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan przesadziła? Fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan dość swobodnie potraktowała kwestię relacjonowania fanom swoich codziennych przygód. Jedną z nich pochwaliła się na Instagramie, wpędzając obserwujących w niemałą konsternację. Przesadziła, dzieląc się intymnym fotosem? Zobaczcie sami.

Ile dzieci ma Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan od 2011 roku jest szczęśliwą mężatką Rafałą Szatana. Aktorski duet uchodzi za jeden z najlepiej dobranych w polskim show-biznesie nie tylko za sprawą związkowego stażu.

Niegdysiejsza gwiazda "M jak miłość" wraz z ukochanym ma dwójkę dzieci. Córkę Hannę powitali na świecie 12 miesięcy po ślubie, zaś w 2020 rodzina powiększyła się także o małego Henryka. Wspólne szczęście jakiś czas temu stanęło pod znakiem zapytania. Jak czas miłosnej próby 38-latka ocenia z perspektywy czasu?

Dziś wieczorem widzowie padną z wrażenia. TVP zaprosiło ikonę!

Barbara Kurdej-Szatan przezwyciężyła małżeński kryzys

Barbara Kurdej-Szatan o tym trudnym okresie w swoim życiu opowiedziała w książce pt. “Jak to się stało?”. Zgodnie z tytułem wyjaśniła, że dlaczego jej relacje z mężem nie zawsze były dobre,, a z biegiem pogarszającej się sytuacji coraz śmielej myślała o rozstaniu. 

Nie chciałam rozwodu, ale miałam takie myśli. Przez to, że tak się mijaliśmy, jeżeli chodzi o charakter, podejście do życia, patrzenie na świat. Miałam wtedy wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że widocznie za szybko się pobraliśmy. Na szczęści w głębi serca wiedziała, że oboje darzą się miłością i takie myśli z czasem przeminęły - napisała.

Na szczęście te rozterki ma już dawno za sobą. Celebrytka przeżywa teraz z Rafałem Szatanem piękne i romantyczne chwile - a przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po kadrze, jaki trafił na jej oficjalny profil. Co mogli zobaczyć internauci?

Barbara Kurdej-Szatan przesadziła? Odważne zdjęcie mogły zobaczyć dzieci

Barbara Kurdej-Szatan dosłownie potraktowała swoje influencerskie obowiązki. Skrupulatnie poinformowała obserwujących, że właśnie wstała i wzięła prysznic. Życzenia miłego dnia skierowane do fanów okrasiła jednak zdjęciem, które niekoniecznie powinny zobaczyć dzieci. Aktorka pokazała, w jaki sposób wraz z mężem okazują sobie czułości w… łazience.

Na opublikowanym kadrze widać, jak Rafał Szatan nie tylko przytula się do wybranki, ale także zakrywa jej nagą pierś. Jak sądzicie, czy Barbara Kurdej-Szatan jest body-friendly, czy najzwyczajniej w świecie przesadziła?

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan przesadziła? Fot. Instagram @kurdejszatan