Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "M jak miłość": Marcin w podbramkowej sytuacji. Wyzna prawdę?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 12.02.2024 14:06

"M jak miłość": Marcin w podbramkowej sytuacji. Wyzna prawdę?

"M jak miłość": Marcin znajdzie się w podbramkowej sytuacji
fot.kadr z "M jak miłość", TVP VOD

Marcin doświadczy czegoś nowego i poczuje się naprawdę wartościowo  w relacji z Kamą. Chodakowski nieoczekiwanie znajdzie się w jej domu rodzinnym i pozna jej bliskie osoby. Nie spodziewał się ich takiej reakcji. Jak jej rodzina ugości Marcina i jak on się odnajdzie wśród nich? Co jeszcze wydarzy się w 1781. odcinku “M jak miłość”?

Co wydarzy się w 1781. odcinku "M jak miłość"?

W nowych odcinkach produkcja serialu skupiła się szczególnie na losach Kamy i Marcina, które do tej pory były dość szokujące, a widzowie zadawali sobie pytania, co dalej z ich związkiem. W 1781. odcinku powaga ich relacji stanie się oczywista, co na pewno rozwieje wiele pytań widzów. Marcin pierwszy raz pojawi się w domu rodzinnym Kamy i pozna jej bliskich. 

Stryj Kamy powita go z otwartymi ramionami, ponieważ zarówno on, jak i reszta członków rodziny zauważy, jak Kama jest w nim bardzo zakochana. Co ciekawe, będą go traktować jak narzeczonego i przyjmą go do śląskiej rodziny. 

Tak wygląda mąż Elżbiety Jaworowicz. Ukrywała go przed wszystkimi

Bliscy Kamy zauważają, że coś jest z nią nie tak

W  1781. odcinku “M jak miłość” bliscy zauważą, że coś jest nie tak. Kama odmówi kieliszka wina i nie będzie chciała wnieść z nimi toastu za to, jaką cudowną parę tworzy z Marcinem. Mimo że jej rodzina nie wie, że jest w ciąży, padną różne podejrzenia. Oprócz wymownych spojrzeń w jej stronę również Erwin zaczyna coś spekulować. Martwi się, że Kama ma jakieś problemy i nie przyjechała do domu rodzinnego tylko by spędzić czas z bliskimi. 

Okazuje się również, że rodzina Kamy z niecierpliwością czeka na ślub pary. Padną pytania, których się nie spodziewają.

To teraz gadajcie, kiedy ślub? - zapyta wujek Kamy

Jak poczuje się Marcin w rodzinnym domu Kamy?

W 1781. odcinku Marcin pierwszy raz naprawdę zrozumie, co czuje do Kamy. Jego pobyt w jej domu rodzinnym sprawi, że spojrzy na nią zupełnie inaczej. Będzie wzruszony, tym co zobaczy i usłyszy od jej bliskich, którzy w każdy możliwy sposób będą ją chwalić. 

Kiedy Marcin trafia do domu rodzinnego Kamy jest z jednej strony bardzo zaskoczony, z drugiej wzruszony tym, że widzi prawdziwe życie Kamy. Oni są tam wszyscy bardzo prawdziwi, wszyscy są sobą. To zupełnie inny świat niż tutaj, w tym wielkim mieście. Widzi po prostu skromną rodzinę z wartościami - powiedział Roznerski grający Marcina w “Kulisach serialu M jak miłość”.

fot.KAPIF