Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda mąż Elżbiety Jaworowicz. Ukrywała go przed wszystkimi
Maja Szewczak
Maja Szewczak 12.02.2024 11:43

Tak wygląda mąż Elżbiety Jaworowicz. Ukrywała go przed wszystkimi

Tak wygląda mąż Elżbiety Jaworowicz
fot.KAPIF

Elżbieta Jaworowicz znana jest przede wszystkim z programu interwencyjnego “Sprawa dla reportera”, którego jest autorką oraz prowadzącą. Kobieta jest popularną dziennikarką, której twarz kojarzy prawie każdy. A jak jest z życiem prywatnym kobiety? Wiadomo, że ma męża od 30 lat, którego niezbyt chętnie pokazuje w mediach. Jak  wygląda ukochany Jaworowicz?

Kariera Elżbiety Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz skończyła studia na Wydziale Filologicznym na Uniwersytecie Warszawskim, a w 1976 roku ukończyła zaoczne Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich. Swoją przygodę z telewizją zaczęła już podczas studiów poprzez konkurs zorganizowany przez Telewizyjny Ekran Młodych. 

Przez jakiś czas była prowadzącą na antenie TVP programu “Kącik mody”, jednak prawdziwą sławę przyniósł jej  program “Sprawa dla reportera” , który możemy oglądać od 1983 roku. W 1995 roku została uhonorowana dyplomem “Benemerenti”, natomiast potem odznaczyli ją Medalem “Milito Pro Christo”. 

Izabela Zabielska reaguje na przeprosiny Steczkowskiej. Wybaczy?

Elżbieta Jaworowicz po czasie odkryła zamiłowanie do dziennikarstwa

Elżbieta Jaworowicz jak sama wyznała, pochodziła z małego miasta i trudno było się jej zaadaptować, gdy przyjechała na studia do Warszawy. W rozmowie z Iwoną Havranek przyznała, że doskonale pamięta dzień, kiedy po raz pierwszy przyjechała na egzamin. 

Usiadłam na sali i zaczęłam podziwiać tę kolorową, pewną siebie młodzież… Poczułam się prowincjuszką, ale później zrozumiała, że prowincja bywa w nas, a nie zależy od miejsca urodzenia - wyznała niegdyś w wywiadzie

Po ukończeniu studiów Jaworowicz postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie, mimo że wtedy wcale nie było to jej pasją. 

Instytut Dziennikarstwa dawał pewną szansę, choć dziennikarstwo moją pasją wtedy nie było… Nie było łatwo - przyznała Jaworowicz

fot.KAPIF

Jak wygląda mąż Elżbiety Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz od zawsze niewiele wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, jednak wiadomo, że dziennikarka trzy razy się pobierała. Jej pierwszym mężem był tajemniczy przedsiębiorca, o którym mało wspominała w mediach. Następnie związała się z Lechem Jaworowiczem, po którym jak wiemy, zostawiła nazwisko. 

W 2010 roku poślubiła Eugeniusza Mleczaka, z którym jest szczęśliwa do dzisiaj. Kobieta wyznała, że pierwszy raz czuje się naprawdę kochana. 

Jestem szczęśliwa, kocham i jestem kochana. Sądzę, że po raz pierwszy w życiu jestem kochana naprawdę. Mam nareszcie oddanego przyjaciela - wyznała kiedyś w wywiadzie 

Mało kto wie, jak wygląda obecny mąż Jaworowicz, ponieważ dziennikarka stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od show-biznesu. Kobieta przeważnie nie pokazuje się z nim publicznie, jednak zdarzyło się kilka wyjątków.

fot.KAPIF