Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomaszewska wyjawiła imię córki. Żadna Kasia, Zosia, czy Antosia
Maja Szewczak
Maja Szewczak 12.02.2024 08:09

Tomaszewska wyjawiła imię córki. Żadna Kasia, Zosia, czy Antosia

Małgorzata Tomaszewska wyjawniła imię córki
Małgorzata Tomaszewska wyjawiła imię córki. Żadna Kasia, Zosia, czy Antosia/fot.KAPIF

Małgorzata Tomaszewska, polska popularna prezenterka telewizyjna, w 2023 roku ogłosiła, że jest w ciąży. Niestety rok 2024 był dla niej nieco mniej łaskawy - z powodu zmiany władzy oraz perturbacji w Telewizji Polskiej straciła swoją pracę jako prowadząca “Pytanie na śniadanie”… i to tuż przed porodem. Gwiazda stara się jednak obecnie skupić przede wszystkim na nadchodzących narodzinach wyczekiwanej córki. Właśnie wyjawiła, jak będzie się nazywać. Fani są wniebowzięci!

Małgorzata Tomaszewska i jej kariera telewizyjna

Małgorzata Tomaszewska nie od zawsze miała w głowie dziennikarstwo, jako młoda dziewczyna była tenisistką stołową oraz modelką. Co ciekawe, skończyła psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. O dziennikarstwie zaś nie myślała do czasu, gdy nie poszła na casting do redakcji sportowej.

Od tamtej pory jej kariera nabierała tempa. W 2012 roku zadebiutowała na antenie telewizji Sportklub, gdzie prowadziła programy sportowe. Potem przez 2 lata była pogodynką w telewizji Polsat. Natomiast w 2017  roku prowadziła program Showbiznesowy emitowany na WP. Niedługo później trafiła do programu śniadaniowego “Pytanie na śniadanie”, gdzie została prowadzącą i umilała widzom poranki przez długi czas. 

Ocalone życiorysy: uśmiercili ją w "Klanie". Chwilę później umarła

Zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska przez lata była twarzą Telewizji Polskiej i jedną z najbardziej docenianych przez widzów prezenterek. Niestety w związku z rewolucją w TVP, została zwolniona razem z innymi prowadzącymi. Szefostwo stacji nie zważało nawet na fakt, iż kobieta jest w ciąży. 

Okazało się, że Tomaszewska bardzo przeżyła utratę pracy, bardziej niż inni zwolnieni. Decyzję produkcji skomentowała Joanna Kurska, która wyraźnie wyraziła swoje niezadowolenie w tej  kwestii. 

3 tygodnie przed datą porodu nielegalne władze TVP wyrzucają Małgorzatę Tomaszewską z pracy. To wszystko z oszalałej zemsty i hejtu do poprzedniej ekipy. Tak wygląda państwo prawa i prawa kobiet według Tuska. Małgosiu, jesteśmy z Tobą - wyznała Kurska

fot.KAPIF

Małgorzata Tomaszewska wyjawiła imię córki

Małgorzata Tomaszewska jest już w zaawansowanej ciąży i za lada moment powita swoje drugie dziecko. Mimo zwolnienia z pracy prezenterka nie załamuje się, ponieważ w tym czasie musi skupić się przede wszystkim na rodzinie. 

Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka. Bardzo dziękuję za wasze ogromne wsparcie - napisała niedawno Tomaszewska na Instagramie

Jak widać, kobieta na bieżąco dzieli się z fanami informacjami na temat ciąży i swojego nienarodzonego dziecka. Teraz postanowiła wyjawić, jak nazwie swoją córeczkę. Imię dla dziecka wymyślił syn Małgorzaty. Prezenterka ostatnio wstawiła post, w którym mówi, jak nazywać się będzie kolejna z pociech. 

Kocham cię Laurka - to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka

A więc Tomaszewska nazwie swoją córkę Laura. Fanom od razu spodobał się ten pomysł. A Wy jak sądzicie, ładne imię dla pierwszej córki? 

fot.KAPIF